Pomóżmy Ani być piękną i zdrową

Grażyna Łebecka
organizator skarbonki

Witajcie, za kilka tygodni obchodzę urodziny. Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę na rzecz małej Aneczki z rozległym naczyniakiem twarzoczaszki, dna jamy ustnej, okolicy przygardłowej szyi i śródpiersia górnego i okolicy międzyłopatkowej oraz z wrodzoną wadą serca.

Ania ma dopiero 3 latka. Przeszła już chemioterapię i operację serca. Wiele miesięcy spędziła w szpitalu. W chwili obecnej znajduje się pod opieką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jej rodzice marzą o terapii w Berlinie (tutaj jest link do kliniki w Berlinie: http://www.vascular-malformation.de/index.php?id=5 90&L=4 można poczytać na temat stosowanych form leczenia). Niestety, sama diagnoza kosztuje kilka tysięcy euro. Czeka nas wiele lat zbierania środków na to, aby Ania jak każda dziewczynka była piękna i zdrowa.

Teraz jeszcze nie dostrzega rożnicy między sobą, a rówieśnikami, ale za kilka lat może się to zmienić. Dzieci są brutalne i jeśli rodzice i szkoła nie zadbają o to, aby Ania czuła się dobrze w swoim środowisku, to czeka ją wykluczenie społeczne. Nie pozwólmy na to! Ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sama wrzucam pierwszy grosz.  Wsparcie chorej dziewczynki będzie dla mnie najlepszym prezentem. Liczę na Was!

5%
40 zł Wsparły 2 osoby CEL: 800 ZŁ