To nie koniec świata! Operacja Anki

Zbiórka na cel: Operacja uwolnienia zakotwiczenia rdzenia kręgowego i zamknięcia przepukliny w Barcelonie
Zbiórka zakończona
Big 5605ab52 0451 4865 9438 c676eeb5a41f
Wsparło 5 177 osób
217 159 zł (100%)

Anna

Zespół Arnolda-Chiariego typu II

Brańsk, podlaskie

Rozpoczęcie: 23 Kwietnia 2015
Zakończenie: 12 Listopada 2015

Rezultat zbiórki

To już miesiąc od operacji minął, a jeszcze nie mogę uwierzyć, że mam to za sobą :) Strasznie szybko czas leci. Czuje się o niebo lepiej niż przed operacją, chociaż boleśnie gojące się rany pooperacyjne nadal dają się we znaki.

Sama operacja to jeden wielki cud, który zgotowali dla mnie lekarze w Barcelonie. Myślę że to Siła Wyższa wraz z Waszą pomocą maczała w tym palce :)

Przed zabiegiem porządnie mnie tam nastraszyli, a wszystko okazało się "pestką". Zabieg był bardzo skomplikowany, ale nie na tyle na ile uważał dr Royo. Jeszcze na wizycie przed operacją dr mówił, że nie obiecuje mi nic, że nie wie które nerwy zlokalizowane są w przepuklinie. Podpisanie dokumentów dotyczących możliwych powikłań (między innymi nieodwracalne uszkodzenie sprawności w nogach) to jak dobrowolna zgoda na wyrok skazujący, od którego nie sposób się odwołać. Na całe szczęście po uwolnieniu rdzenia, okazało się, że w przepuklinie nie było nic. Ona się po prostu rozpłynęła i wchłonęła. Był to " tylko "płyn mózgowo -rdzeniowy. A nerwy odpowiedzialne za pracę pęcherza były bardzo blisko ale nie w środku. Dzięki Waszej pomocy, lekarzom z Barcelony udało się dokonać prawdziwego cudu, za co każdemu z Was serdecznie dziękuję. Ania 

----------------------------------------------------------------------

Wiadomość od Ani: "Chciałabym już teraz wszystkim serdecznie podziękować nie tylko za wsparcie finansowe, ale i te duchowe. Jest mi naprawdę miło że byliście ze mną przez ten trudny czas dodając otuchy i pogłębiając moją wiarę w lepsze jutro. To lepsze jutro nadchodzi wielkimi krokami. 

I choć emocje sięgają zenitu ciągle wierzę, że otwiera się przede mną nowe, lepsze życie - bez bólu i cierpienia. Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało. Dziękuję!"


Ania 17 listopada przejdzie operację uwolnienia zakotwiczonego rdzenia w Barcelonie i dostanie szansę na pokonanie choroby! Życzymy ogromnej siły i trzymamy kciuki za Ankę! 

 

 

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Uda się ! ;-)
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

23 zł

Anonimowa Pomagaczka

Życzę dużo zdrowia, siły i przede wszystkim wiary. Trzymam mocno kciuki abyś wyzdrowiała i zawsze mogła się cieszyć zdrowiem oraz życiem.
10 zł

Ruto

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Monika

Trzymam kciuki!

Pokaż więcej

Wsparło 5 177 osób
217 159 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość