Pomocy! Mamy tylko kilka dni, żeby uratować nogi Bartka!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 846 osób
28 083 zł (100,46%)
Zbiórka na cel
operacja w Wiedniu

Bartosz Skupien, 8 lat

Rybnik, śląskie

stopy końsko-szpotawe

Rozpoczęcie: 27 Grudnia 2018
Zakończenie: 6 Stycznia 2019

Kochani,

chciałabym bardzo serdecznie podziękować fundacji Siepomaga za możliwość utworzenia zbiórki oraz Wam wszystkim, którzy pomogliście nam ratować nóżki Bartosza. Dzięki Wam marzenia syna są coraz bliżej. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili sie do tego. Wszystkim darczyńcą za każdy grosik. A to uczucie, kiedy ten zielony pasek robił się coraz dłuższy, jest nie do opisania. Dziękuję bardzo i wiem że dobro wraca. Tego życzę każdemu, kto przyczynił sie do uśmiechu na twarzy mojego syna.

Bartosz Skupien

W sobotę wróciliśmy z Wiednia. Operacja sie udała, dr. Radler był zadowolony z przebiegu zabiegu. Wszystko poszło zgodnie z planem. Nie było lekko, bo ten czas gdy dziecko zostało zebrane na blok operacyjny, później na OIOM po operacji, zawsze powoduje nerwowe bicie serca.  Wiem jednak, że było warto. Syn dzięki temu bedzie miał zdrowe nóżki.

Na efekty jeszcze musimy poczekać, teraz sa założone długie gipsy (cała stopa do pachwin) na obu nóżkach i tak przez następne 4 tygodnie. Później zmiana na krótkie gipsy (2 tygodnie). I myślę, że wtedy już będziemy widzieć proste stopy. Jeszcze długa droga przed nami ale, dzięki Wam, jesteśmy coraz bliżej marzeń.

Krystyna - mama

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 846 osób
28 083 zł (100,46%)