Pilne❗️Cierpienie Oli zagraża jej życiu! Mamy kilka dni na ratunek!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 991 osób
43 639,67 zł (102,42%)
Zbiórka na cel
Operacja endometriozy w klinice w Dortmundzie

Aleksandra Śliwińska- Lalka, 37 lat

lublin, lubelskie

Endometrioza głęboko naciekająca

Rozpoczęcie: 2 Września 2019
Zakończenie: 25 Września 2019

We wrześniu prosiliśmy Was o pomoc dla Oli. Endometrioza zmieniła jej życie w piekło! Ola cierpiała, nie wstawała z łóżka, płakała... W jej brzuchu był ropień, na jajnikach 2 torbiele wielkości piłeczek do tenisa. Kolejna sepsa i zapalenie otrzewnej mogło zabić Olę. Jej mała córeczka wychowywałaby się bez mamy!

Nie zawiedliście - pomogliście! To dzięki Wam oraz Waszemu wsparciu udało się uratować Olę! W klinice w Dortmundzie Ola od razu trafiła na stół operacyjny. Tam, podczas laparoskopii, usunięto jej guzy i nacieki... Jest dużo lepiej, Ola jednak wciąż jest pod opieką lekarzy. Lekarze wdrożyli jej specjalną dietę, aby zapobiec zaostrzeniu się choroby.

Ola jest już w Polsce, z córeczką i mężem.

Pomalutku nabieram kolorów - pisze Ola. Ostatnio dużo się wydarzyło w moim życiu. Pomalutku wracam do równowagi. Na pewno moje życie się zmieniło. Kiedy ocierasz się o śmierć, okazuje się, że zmienia się całkowicie system wartości, spojrzenie na codzienność, ludzi, problemy. Jeszcze raz Wam dziękuję każdemu z Was. Wiem, że każdy z nas ma w sobie ogromne pokłady dobra, a ona zawsze wraca. Co do mojego stanu zdrowia, to na razie jest stabilnie…  Choć niestety wiem już, że moja choroba jest bardzo aktywna. Teraz przygotowuje się do terapii żywieniowej, przyjmuję suplementy i witaminy, korzystam z fizjoterapii. Leczenie jest kosztowne, ale dzięki Waszej pomocy mogę kompleksowo walczyć o wyciszenie choroby. Dziękuję Wam za wszystko!

Ładuję...

100 zł

SklepKawa.pl

6,67 zł

Adquesto

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 991 osób
43 639,67 zł (102,42%)