OPP dla Mateuszka

Andy Szaw
organizator skarbonki

OPP

Gdy patrzymy na ten uśmiech, nie wyobrażamy sobie, że mógłby zgasnąć na zawsze…
Mateuszek jeśli pilnie nie przejdzie skomplikowanej operacji serca w Bostonie, nie będzie już ratunku. Prosimy, pomóż nam uwierzyć w cud, pomóż ocalić życie naszego synka!
Jeśli synek nie przejdzie pilnej operacji, w sercu zajdą nieodwracalne zmiany i nie będzie już ratunku. Wtedy Mateuszek umrze...
Konsultowaliśmy przypadek synka ze wszystkimi najlepszymi specjalistami na świecie i wszyscy jednogłośnie zasugerowali, że w Bostonie Mateuszek może dostać szansę na życie! Doktor Pedro del Nido ze szpitala w Bostonie jako jedyny lekarz na świecie może wykonać operację i ma w tym doświadczenie.
Doktor del Nido zgodził się operować, mamy kwalifikację! Już 22 lutego tego roku musimy stawić się w Bostonie. Kilka dni później Mateuszek trafi na stół operacyjny, gdzie stoczy kolejny pojedynek o swoje życie.

Proszenie o wsparcie nie jest łatwe, uczy pokory i wiary w drugiego człowieka. My prosimy z całego serca, bo nic innego nam nie zostało. Tylko Ty, który to czytasz, jesteś naszą jedyną nadzieją, że Mateuszek nie umrze. My mocno wierzymy, że nasze dziecko wyzdrowieje. Prosimy, uwierz w Mateuszka, nie pozwól jego sercu przestać bić...

Mama i Tata Maleństwa

Wsparli

82 zł

Heron Thyncz

Musimy
13,89 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

26 zł

Anna L. z Orkiestry Pana Prezydenta

60 zł

Kasia T

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
161%
1 617,89 zł Wsparło 66 osób CEL: 1 000 ZŁ