Dzięki Twojej pomocy jest szansa, że Oskar stanie na własne nogi❗️

Oskar Adamiak

Dzięki Twojej pomocy jest szansa, że Oskar stanie na własne nogi❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0482786
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Rehabilitacja pooperacyjna, zakup sprzętu, dojazdy na rehabilitację

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Dogonić Nadzieję
Oskar Adamiak, 15 lat
Świdnik, lubelskie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 12 Lutego 2024
Zakończenie: 12 Maja 2024

Opis zbiórki

Kochani! Serdecznie dziękuję za wsparcie, które okazaliście nam w pierwszym etapie! Macie wielkie serca! Proszę, zostawcie je otwarte!

Oto nasza historia:

Przedwczesny poród naznaczył życie Oskara na zawsze. Dziecięce porażenie mózgowe, na które nie ma lekarstwa, jest zmorą, z którą Oskar zmaga się każdego dnia!

Oskar Adamiak

Jedyne co możemy zrobić to walczyć z objawami i próbować odzyskać to, co na różnych etapach życia zostało mojemu synkowi zabrane. Niestety wraz z upływem czasu problemów nie ubywa, wręcz pojawia się ich coraz więcej. Stawy, kości, kręgosłup stają się coraz bardziej przeciążone, zaczynają odmawiać posłuszeństwa. Stopy są zdeformowane, mięśnie przykurczone. Każdy dzień wypełniony jest bólem, pomimo którego Oskar stara się czerpać z życia jak najwięcej. Niestety nie jest łatwo... Ból syna rozrywa moje serce...

Już raz okazaliście nam wsparcie – dzięki Wam było nam prościej. Niestety pojawiły się kolejne, ogromne wydatki… Mamy tylko 1,5 miesiąca, by zebrać niewyobrażalną kwotę na niezbędną, pooperacyjną rehabilitację!

Oskar Adamiak

Przed Oskarem dwie bardzo trudne, dwuetapowe operacje całych nóg wraz ze stopami. Po nich synek będzie wymagał intensywnych ćwiczeń, sprzętu ortopedycznego, ortez, obuwia ortopedycznego oraz dalszego leczenia. To właśnie od tych dwóch operacji będzie zależało, czy Oskar po 15. latach poruszania się na wózku inwalidzkim, stanie w końcu na własne nogi!

Bardzo proszę o dalsze wsparcie. Moim największym marzeniem jest, by synek miał szansę na takie samo życie, co jego rówieśnicy. By cieszył się każdym dniem i doświadczał uroków najbardziej beztroskiego czasu w życiu! Z Wami będzie to możliwe! Jesteście naszą nadzieją!

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0482786
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki