OSP Cukrownia Gosławice w Koninie

OSP Cukrownia Gosławice w Koninie

typ Ochotnicza Straż Pożarna

lokalizacja Konin, wielkopolskie

Drodzy Państwo,

Pragniemy zwrócić się do Was z gorącą prośbą o wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej Cukrownia Gosławice. Nasi niezwykle odważni strażacy, którzy niejednokrotnie narażają swoje życie, aby chronić nasze mienie oraz bezpieczeństwo, potrzebują pomocy w zakupie nowszego, lepszego wozu, który umożliwi im jeszcze skuteczniejsze działanie. W przypadku braku możliwości zebrania wystarczającej kwoty na zakup nowego wozu, OSP Cukrownia Gosławice postara się zmodernizować i rozbudować swój aktualny sprzęt, aby choć w ten sposób usprawnić swoje działania.

Nasi strażacy niejednokrotnie uczestniczyli w akcjach ratunkowych zarówno na prywatnych posesjach, przy wypadkach drogowych, jak i w lokalnych zakładach przemysłowych, w tym Elektrowniach Konin i Pątnów. Ich ciężka praca oraz poświęcenie nie może pozostać bez echa.
Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdzie zagrożenie pożarem jest realne. Dlatego tak ważne jest, aby nasi strażacy mieli jak najlepszy sprzęt. Jednak jego zakup wymaga dużych nakładów finansowych.

W związku z tym pragniemy poprosić Was o pomoc w zebraniu funduszy na rzecz OSP Cukrownia Gosławice. Każda wpłata, nawet najmniejsza, może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców naszej (bliższej i dalszej) okolicy. Dzięki Waszemu wsparciu, OSP Cukrownia Gosławice będzie mogła zakupić lepszy wóz lub zmodernizować posiadaną aparaturę.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie, solidarność oraz za szacunek dla ciężkiej pracy naszych strażaków.

Z poważaniem,
OSP Cukrownia Gosławice

Wpłaty

Ładuję...