Ochotnicza Straż Pożarna w Miałkówku

Ochotnicza Straż Pożarna w Miałkówku

typ Ochotnicza Straż Pożarna

lokalizacja Miałkówek, mazowieckie

Ochotnicza Straż Pożarna w Miałkówku to prężnie rozwjiająca się jednostka, która zapewnia bezpieczeństwo naszego lokalnego społeczeństwa. Poświęcamy mnóstwo czasu na ćwiczenia, samodoskonalenie się, jednakże sami często jesteśmy organizatorami ćwiczeń oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla lokalnej społeczności. Pragniemy pomagać potrzebującym, ratowac ludzkie życie oraz uczestniczyć na pełną skalę w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Brakujący sprzęt oraz wyposażenie uniemożliwia nam niestety prowadzenie działań w pełnym zakresie, często również jest przeszkodom w dysponowaniu nas do poważniejszych zadań.

Dużo czasu poświęcamy na konserwacji sprzętu, który posiadamy, w tym wózu bojowego STAR. Pojazd ma za sobą swoje lata świetności jednakże staramy się aby służył nam i naszej lokalnej społeczności jak najdłużej. 

Za spędzony czas w jednostce i podczas działań nic nie oczekujem. Druhowie biorący udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych zrzekają się przysługującego im ekwiwalentu na rzecz jednostki, celem jej doposażenia. 

Założona przez nas zbiórka ma na celu pozyskanie funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu i wyposażenia, które pomoże nam w ratowaniu życia i mienia.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę, każda złotówka jest dla nas ważna. Twoja wpłata może uratować czyjeś życie!!!