Paczka dla Bohatera

Paczka dla Bohatera
19 Stałych Pomagaczy
Kacper Kos
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie

Jesteśmy Stowarzyszeniem “non profit” działającym już od 10 lat, w którym wszystko wykonujemy w ramach wolontariatu i 100 % zebranych i uzyskanych środków trafia do weteranów walki o wolną Polskę. Nie jesteśmy finansowani przez żadną instytucję państwową oraz nie otrzymujemy żadnych dotacji. Środku finansowe otrzymujemy ze zbiórek i darowizn od dobrych osób oraz wpłat od firm wspierających nasze projekty, największy procent środków zbieramy dzięki licytacjom charytatywnym na naszym facebookowym Bazarku dla Bohatera.
Nie pracujemy w Paczce, nie podlegamy pod żadną instytucję, związek czy firmę i jesteśmy w pełni niezależnym stowarzyszeniem skupiającym osoby z całego kraju, ale także osoby mieszkające poza granicami kraju w tym min. Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii.

Pomagamy weteranom i kombatantom, ludziom, którzy walczyli o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych min. AK, NSZ, WIN, podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny czy także rannych i poszkodowanych weteranów misji po zagranicami kraju.

Od wielu lat organizujemy paczki bożonarodzeniowe i wielkanocne, remontujemy kombatantom mieszkania, którzy żyją w trudnych warunkach. Finansujemy zakup leków i środków higienicznych, pomagamy w zakupie wózków, chodzików i innych materiałów rehabilitacyjnych. Opłacamy dodatkowe zabiegi medyczne i rehabilitacyjne, pokrywamy koszty zakupy opału na zimę czy innych materiałów niezbędnych do godnego życia. Organizujemy wyjazdy wypoczynkowo - rehabilitacyjne dla weteranów, na których Bohaterowie na turnusach oprócz wypoczynku i spędzania czasu z przyjaciółmi, biorą udział w zabiegach medycznych, wycieczkach, koncertach oraz bankiecie na ich cześć. Opiekujemy się grobami i pomnikami w całym kraju, wykupiliśmy także kilka grobów przed likwidacją. Bierzemy udział w uroczystościach patriotycznych i sami też takie organizujemy, spotkania z weteranami, koncerty i wiele innych.
Nasze hasło i motto !!!
“Walczyli dla Nas, Zawalczmy dla Nich”

W razie pytań służymy pomocą:
email: tomek.saw@interia.pl
tel. 508 182 185
adres:
Tomasz Sawicki AMW
ul. Potulicka 2
70-952 Szczecin

19 Stałych Pomagaczy
Kacper Kos
20 zł miesięcznie