Moja Mama.

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

Choroba obdarła moją mamę z godności. Każdego dnia pęka mi serce, gdy patrzę na to, jak cierpi. Każdego dnia żyję też z rozpaczliwą świadomością, że mogłabym jej pomóc, gdybym tylko miała pieniądze. Bo najcięższym bojem do stoczenia nie jest wcale walka o własne zdrowie. Najtrudniej patrzy się na ból ukochanej osoby, któremu towarzyszy obezwładniająca bezsilność. Zebranie środków na ostatnią formę leczenia – tylko tyle mogę zrobić dla mojej mamy. A zrobiłabym naprawdę wszystko, by odebrać jej choć trochę cierpienia. Dlatego jestem tu dziś i błagam o pomoc w walce o życie najukochańszego dla mnie człowieka.

Moja Mama, zawsze była przy mnie, otoczyła opieką i miłością od dnia, w którym pojawiłam się pod jej sercem i w najtrudniejszych chwilach zawsze mi pomagała, Moja Mama. Teraz ja chcę pomóc jej, muszę!.

.

.

Choruje na Parkinsona, jest to nieuleczalna choroba, ale dzięki odpowiednim lekom można zahamować spustoszenie jakie wprowadza.

 

Nie stać mnie na te leki, a wiem, że to jedyna opcja, by choć trochę ulżyć w cierpieniu. Nikt nie pozwoliłby na to, by jego Mamie działa się krzywda.
Dlatego zwracam się z prośbą do Was, zwykłych ludzi, którzy też mają i kochają swoje Mamy, pomóżcie mi.

Cel ogromny... ale innego wyjścia nie mam. Pomóżcie mi dotrzeć do 50 tyś ludzi, bym mogła poprosić ich o 1 zł, proszę, dla mojej Mamy.

.

.

Mogę liczyć tylko na Was, jesteście moją jedyną nadzieją, 1 zł lub udostępnienie - pomóżcie.

.

Wsparli

1,5 zł

Xx

9,99 zł

Sylwia

3mam za Was obie kciuki :*
5 zł

Sonia

2 zł

iza

9 zł

niezadowolonyzkwoty

2 zł

Wpłata anonimowa

Krople drążą skałę! Dużo siły Wam życzę! Dacie radę dziewczyny!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
1 472,49 zł Wsparły 62 osoby CEL: 10 000 ZŁ