Razem z Patrycją – walka o ostatnią szansę❗️

Patrycja Brodowska
Pilne!

Razem z Patrycją – walka o ostatnią szansę❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0086926
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, operacje

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Patrycja Brodowska, 43 lata
Warszawa, mazowieckie
Nowotwór błony maziowej stawów, spondyloartropatia z zajęciem kręgosłupa i stawów obwodowych
Rozpoczęcie: 23 Listopada 2022
Zakończenie: 27 Lutego 2024

Opis zbiórki

„Niech nasza miłość będzie potężna, niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać"

Jan Paweł II

_________________

Kochani, bardzo pragniemy Wam podziękować za Wasze piękne i miłosierne serca, dzięki którym było możliwe dalsze leczenie w kwietniu 2022 roku.

W podzięce za Waszą dobroć i wsparcie, Patrycja zawierzyła Was, Niepokalanemu Sercu Maryi, podczas Mszy Świętej dziękczynnej w intencji wszystkich Darczyńców w Sanktuarium Matki Jedności w Kodniu, prosząc dla Was o Boże Błogosławieństwo.

Patrycja choruje na nowotwór błony maziowej stawów i spondyloartropatię o ciężkim przebiegu z zajęciem całego kręgosłupa oraz wszystkich stawów obwodowych. Obecnie jest już po dziesięciu poważnych operacjach i pięciu zabiegach termolezji, jak i licznych blokadach. Choroba w nieprzewidywalny sposób atakuje kolejne partie jej ciała!

Patrycja Brodowska

W kwietniu 2022 roku Patrycja przeszła bardzo skomplikowaną operację dolnego odcinka kręgosłupa metodą przezotrzewnową, czyli przez brzuch. Z początku nikt nie chciał podjąć się tak skomplikowanego zabiegu operacyjnego. Ostatecznie zgodził się ją wykonać prywatnie ordynator neurochirurgii z Ukrainy, operujący w Polsce. Patrycja może już siedzieć i ponownie jeździć na wózku. Jest to wielka poprawa, ponieważ wcześniej, od lutego, po nieudanym zabiegu termolezji, mogła tylko leżeć na boku. 

Obecnie Patrycja zmaga się z licznymi powikłaniami po operacji nogi wykonanej w ramach NFZ w sierpniu 2022 roku. Operacja z niewiadomych przyczyn - została wykonana tylko częściowo, niezgodnie z wcześniejszymi zaleceniami, wynikającymi ze skierowania. Po ostatniej konsultacji i diagnostyce okazało się, że noga ta wymaga natychmiastowej reoperacji oraz rekonstrukcji, aby można ją było uratować.

Patrycja Brodowska

Cały czas trwa walka o zajęty zmianami kręgosłup piersiowy Patrycji. W dalszej kolejności wymaga także zabiegu druga ręka. Dodatkowo sytuację pogarsza fakt, że organizm Patrycji jest osłabiony przez liczne operacje. Co chwila musi walczyć z zakażeniami, które wymagają hospitalizacji nawet w przerwach pomiędzy kolejnymi operacjami.

Musimy ścigać się z czasem, gdyż Patrycja potrzebuje pilnej pomocy! Z uwagi na jej obecny stan, nasz budżet został obciążony dodatkowymi wydatkami takimi, jak: diagnostyka obrazowa, konsultacje, iniekcje dostawowe, liczne kroplówki podawane w domu, wysokie koszty leków, płatnej opieki w codziennym funkcjonowaniu, pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych po operacjach, koszty dojazdów, częsta i wielkoobszarowa rehabilitacja, naprawa wózka inwalidzkiego elektrycznego. Niestety, wszystko generuje ogromne koszty!

Patrycja Brodowska

Dotychczas przeznaczyliśmy na leczenie Patrycji ogromną ilość środków, a cały czas mamy ich za mało! Na zaplanowane jeszcze w tym roku operacje potrzebujemy ponad 42 tys. złotych, a roczny koszt rehabilitacji to kolejne 22 tys. złotych! Do tego musimy opłacić jeszcze pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym po operacji oraz zakupić schodołaz (ze względu na brak podjazdu w bloku). 

Po raz kolejny my - rodzina i przyjaciele Patrycji - prosimy Was, Kochani o pomoc, gdyż sami nie jesteśmy w stanie uzbierać tak dużej sumy.

Pragniemy jeszcze raz Wam podziękować,  ponieważ to dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać środki na poprzednie operacje Patrycji. Przed nami dalszy ciąg tej walki...

Z całego serca prosimy Was Kochani o bycie z nami i kolejny wspólny wysiłek, by pomóc naszej kochanej Pati, wspaniałej mamie czwórki dzieci i najlepszej przyjaciółce!    

Rodzina i przyjaciele

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0086926
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki