By po latach walki z chorobą zacząć żyć bez bólu!

Patrycja Kujawska-Piechowiak

By po latach walki z chorobą zacząć żyć bez bólu!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja usunięcia endometriozy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Patrycja Kujawska-Piechowiak, 48 lat
Pamiątkowo, wielkopolskie
Endometrioza
Rozpoczęcie: 21 Września 2022
Zakończenie: 27 Marca 2024

Opis zbiórki

Jestem 46-letnia mamą i od niedawna szczęśliwą babcią wnusi Blanki. Choruję, jak się okazało od młodzieńczych lat na endometriozę. Od kiedy pamiętam, zawsze miałam bolesne miesiączki, bolesne do tego stopnia, że musiałam brać zastrzyki przeciwbólowe. Często dochodziły do tego wymioty i biegunka. Kiedy poszłam pierwszy raz do ginekologa z mamą, będąc jeszcze dzieckiem, usłyszałam, że miesiączki muszą boleć, taka nasza natura...

Z tą świadomością żyłam ponad 40 lat, do momentu, w którym zdecydowałam się zmienić ginekologa. Dopiero wtedy dowiedziałam się, że mam nieprawidłowy kształt macicy i zmagam się z endometriozą. Po badaniu okazało się, że mam również torbiel, jednak dopiero w szpitalu, gdzie trafiłam z ostrym zapaleniem otrzewnej, krwią w brzuchu i pękniętą torbielą, dowiedziałam się, że jest ona wrośnięta. 

Przez te wszystkie lata żyje w bólu, do tego doszły dodatkowe choroby takie jak bóle stawów i lędźwi, insulinooporność, bóle przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych.

Przy wyjściu ze szpitala, kiedy usłyszałam, że mam się cieszyć drugim życiem, zaczęłam szukać w internecie najlepszych klinik i lekarzy. Znalazłam klinikę we Wrocławiu. Umówiłam się na wizytę do lekarza, który stwierdził, że jedynym rozwiązaniem jest operacja, której koszt to 50 000 tys.

Ostatecznie rozpoznanie brzmiało – adenomioza trzonu macicy endometrioza zaszyjkowo odbytnicza, endometrioza lewej strony miednicy mniejszej, gruczolistość zagłębienia odbytniczo pochwowego i pochwy.

Proszę o pomoc, bym mogła funkcjonować bez bólu i cieszyć się życiem, moją rodziną i wnusią, która jest dla mnie najważniejsza!

Patrycja

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki