Słonik Tumbo pomaga Patrykowi i Roksanie

sloniktumbo3
organizator skarbonki

Roksana – 11 lat  i Patryk – 10 lat

Rodzeństwo z kampanijnego plakatu. Naprawdę siostra i brat. Naprawdę osieroceni – ponad 4 lata temu przez tatę, podopiecznego Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, a wraz z nimi ósemka starszego rodzeństwa. Ich mama, mimo długów, w które rodzinę wpędziła m.in. półtoraroczna choroba p. Leszka, zrezygnowała z pracy. Dzisiaj ten krok ocenia dobrze, jak mówi: "musiałam poprostować wiele spraw (...). Wszystkie dzieci przeżywały szok". Jednak na skutki ekonomiczne takiej decyzji nie trzeba było długo czekać. Na szczęście pojawiło się Hospicjum, w którym umierał tata dzieci, oraz Fundacja Hospicyjna i rodzina zaczęła odbijać się od dna.

Roksana i Patryk to niezwykle żywe i rezolutne dzieci, pełne temperamentu, z wyraźnie zarysowanymi osobowościami. Ona w przyszłości chciałaby zostać nauczycielką, najlepiej plastyki albo techniki, i szczerze nie lubi komputera. On za to lubi bardzo, zwłaszcza My Craft, ale o szkole też wypowiada się z wyraźną sympatią, przede wszystkim o matematyce i angielskim.

Środki zebrane za pośrednictwem serwisu przeznaczone zostałyby na wakacyjne wyjazdy rodzeństwa oraz zakup podręczników.

Wsparli

300 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymajcie się razem...będę do Was zaglądał...
1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Cześć Roksana i Patryk, Płakałem, jak czytałem o Was. Macie wspaniałą Mamę. Wasz Tata musiał być też wspaniałym człowiekiem skoro wychowali razem takie dzieci.
300 zł

Anonimowy Pomagacz

Jesteście super:-)
300 zł

kaza

Na okulary dla Patryka
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Głowa do Góry będzie dobrze:):):):) musi :)
50 zł

martgor

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
78%
2 350 zł Wsparło 8 osób CEL: 3 000 ZŁ