Słonik Tumbo pomaga Pauli

Słonik Tumbo
organizator skarbonki

W Funduszu pomagamy dzieciakom z całej Polski, które straciły pod opieką hospicjum kogoś bliskiego. Mamę, tatę, siostrę, brata, dziadka...Teraz zbieram pieniądze na konkretne dzieciaki, bo muszą poczuć, że nie zostały zupełnie same. Przedstawiam Wam Paulę, pomóżcie spełnić nam jej marzenia!

Paula - 16 lat

Mieszka razem z mamą w maleńkiej miejscowości, położonej w lesie, na odludziu. Jej tata umarł latem zeszłego roku pod opieką Hospicjum Domowego Niepublicznego Zakładu Opieki Paliatywnej w Bartoszycach i teraz obie utrzymują się ze skromnej renty rodzinnej. Obecnie Paula uczy się w szkole zawodowej o profilu handlowym, którą wybrała z powodu konieczności jak najszybszego usamodzielnienia się i odciążenia mamy. By podjąć naukę, musiała przez całe wakacje pracować. Zbierała na opłacenie badań niezbędnych do książeczki zdrowia, okulary korekcyjne, podręczniki i odzież.

Ze względu na miejsce zamieszkania i utrudniony dostęp do środków komunikacji, bibliotek oraz możliwości korzystania z imprez kulturalno-oświatowych, wielkim marzeniem Pauli jest własny laptop z dostępem do internetu.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

dorota7

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 530 zł Wsparło 15 osób CEL: 1 500 ZŁ