Dobro musi wrócić do Pawła! Pomóż mu walczyć o zdrowie!

Paweł Bukowski

Dobro musi wrócić do Pawła! Pomóż mu walczyć o zdrowie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0196691
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, zniesienie barier architektonicznych

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Paweł Bukowski, 44 lata
Nidzica, warmińsko-mazurskie
Encefalopatia niedotelniowo-niedokrwienna, organiczne zaburzenie świadomości
Rozpoczęcie: 13 Czerwca 2022

Opis zbiórki

Nasz Paweł, Bukoś, człowiek o wielkim sercu, który zawsze na każde wezwanie przybywał z pomocą. Jeszcze kilka miesięcy temu był zdrowym, silnym mężczyzną. Kochanym mężem i troskliwym ojcem...

To inicjator i dobry duch wielu przedsięwzięć promujących rodzinne miasto i region. Człowiek kultury, rycerz, miłośnik i opiekun ukochanego nidzickiego zamku. Przyjaciel wielu, dobry człowiek.

6 marca jego i nasz świat się zatrzymał. Wielu z nas było świadkami, jak na rodzinnym wydarzeniu sportowym ratownicy walczyli o jego życie, po tym jak niespodziewanie zatrzymało się jego młode serce. Mogliśmy tylko biernie patrzeć i trzymać kciuki, by ten wspaniały człowiek "wrócił" do nas dzięki reanimacji. I na szczęście to się udało!

Paweł Bukowski

Paweł został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie trafił na oddział kardiologiczny. Niestety po jakimś czasie jego stan się pogorszył z powodu niewydolności wielonarządowej. Kolejne tygodnie spędził na oddziale intensywnej terapii.

Ale nasz Paweł jest waleczny! W końcu to rycerz! Zagrożenie życia minęło i obecnie Paweł przebywa na oddziale rehabilitacji neurologicznej. Długotrwała reanimacja pozostawiła jednak ślad, który wymagał będzie pracy i długotrwałej rehabilitacji. Rehabilitacji, która dosłownie i w przenośni postawi go na nogi. Rehabilitacji, która pochłonie naprawdę nieosiągalne dla niego i dla jego rodziny pieniądze. Dlatego jako rodzina i przyjaciele zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Potrzebna jest nie tylko rehabilitacja, ale i przystosowanie ich domu do nowych potrzeb.

Wierzymy, że dzięki temu, że przez całe życie to Paweł był tym, który zawsze pomagał i nigdy nie oczekiwał niczego w zamian, dziś może liczyć nie tylko na wsparcie mieszkańców swojego ukochanego miasta, ale i tych, którzy nie znają go osobiście i poruszy ich jego historia.

Musimy wygrać walkę o jego powrót do zdrowia, do normalnego życia, do nas wszystkich. Chcemy zrobić wszystko, żeby miał na to szansę. Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie nas w tej walce...

Dziękujemy!

Rodzina i Przyjaciele Pawła

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0196691
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki