Odzyskać utracone życie! Proszę, pomóż mojemu tacie!

Paweł Głąbiński

Odzyskać utracone życie! Proszę, pomóż mojemu tacie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0223511
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Paweł Głąbiński, 59 lat
Rudy, śląskie
Choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 30 Września 2022

Opis zbiórki

Najtrudniejsze momenty w naszym życiu często przychodzą niespodziewanie. Tak było również w przypadku mojego taty. Jednego dnia wydawało się, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku, a drugiego tata musiał rozpocząć koszmarną walkę. Dzisiaj każde słowo, ruch, krok albo gest, coś, co z pozoru wydaje się naturalne i proste do wykonania, dla taty jest wysiłkiem ponad miarę….

Jakiś czas temu tata przeszedł udar, przez który poważnie ucierpiała prawa półkula jego mózgu. Ze sprawnego mężczyzny, w kilka chwil tata zmienił się w pacjenta, potrzebującego całodobowej opieki. Wciąż jeszcze to do mnie nie dociera, ale wiem, że nie możemy czekać. Musimy działać już teraz, aby tata miał szansę odzyskać jak największą sprawność.

Konsekwencje udaru okazały się bardzo rozległe. Obecnie tata porusza się na wózku. Jego lewa ręka jest bezwładna. Jedyny odruch, jaki zauważyliśmy na ten moment to drgania palców. Z lewą nogą też nie jest dobrze. Tata może utrzymać się w pozycji stojącej jedynie przy asekuracji innych osób, w dodatku tylko przez krótką chwilę. Rehabilitacja rozpoczęła się pół roku temu. Tata stopniowo robi postępy, ale wiemy, że przed nim wciąż długa i wycieńczająca droga. 

Leczenie i rehabilitacja taty są bardzo kosztowne. Nie jestem w stanie uzbierać tylu środków, dlatego bardzo Was proszę - pomóżcie mojemu tacie zawalczyć o to, co odebrał udar. Chciałbym, aby mógł spełnić swoje marzenie o powrocie do samodzielności. Wierzę, że systematyczne ćwiczenia pod okiem specjalistów będą w stanie przywrócić mu sprawność. Nie damy sobie jednak rady bez Waszego wsparcia! 

Łukasz, syn

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0223511
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki