Chwila, która zmieliła życie! Paweł jeszcze raz potrzebuje Twojego wsparcia!

Paweł Grzegorczyk

Chwila, która zmieliła życie! Paweł jeszcze raz potrzebuje Twojego wsparcia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0212878
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Paweł Grzegorczyk, 53 lata
Kraków, małopolskie
Stan po wypadku samochodowym - porażenie czterokończynowe
Rozpoczęcie: 22 Grudnia 2022
Zakończenie: 19 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Ułamki sekund, chwile, w których podejmujemy niewłaściwe decyzje, potrafią całkowicie zmienić nasze życie. Znacznie gorzej, jeśli przez cudze złe decyzje, to my i nasi bliscy ponosimy konsekwencje już do końca życia...

Paweł od lat nie wie, co to znaczy być sprawnym człowiekiem i chociaż bardzo by chciał znów poczuć się samodzielny, wie, że dziś nie da się nic zrobić, by cofnąć czas, by zmienić bieg bolesnych wydarzeń...

Mężczyzna od lat jest osobą niepełnosprawną. W wyniku wypadku doszło do paraliżu czterokończynowego. Mężczyzna nie jest w stanie poruszać ani nogą, ani ręką. Jego funkcjonowanie jest w całości uzależnione od pomocy drugiego człowieka. Paweł ma mamę, 80-letnią starszą kobietę, która od dnia wypadku opiekuje się synem, jednak jej wiek wskazuje na to, że i ona sama potrzebowałaby pomocy. 

W ostatnim czasie stan zdrowia Pawła bardzo się pogorszył. Mężczyzna oddycha przy pomocy respiratora. Potrzebuje także bardzo drogich leków, na które brakuje mu już pieniędzy.

Jeśli tylko zdecydujesz się pomóc, Paweł będzie mieć szansę, by nawet przez rok nie martwić się tym, skąd weźmie środki na zakup leków. Prosimy, otwórz swoje serce i pomóż! 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0212878
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki