Chcę być jak najlepszym ojcem dla mojego synka! Daj mi na to szansę!

Paweł Kałuża

Chcę być jak najlepszym ojcem dla mojego synka! Daj mi na to szansę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211458
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup wózka z napędem elektrycznym

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Paweł Kałuża, 43 lata
Toruń, kujawsko-pomorskie
Dystrofia dwuobręczowa
Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2022
Zakończenie: 2 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Już nie pamiętam, jak to jest być w pełni zdrowym i sprawnym człowiekiem. Zachorowałem wiele lat temu. Choroba postępowała z roku na rok, odbierając mi coraz więcej. I tak do dzisiaj... Jestem osobą z dystrofią mięśniową.

Pomimo choroby staram się normalnie żyć i cieszyć każdym kolejnym dniem. Niestety od niedawna mój stan znacznie się pogorszył. Niepełnosprawność wciąż postępuję, dziś nie jestem już w stanie samodzielnie poruszać się na zwykłym, manualnym wózku inwalidzkim. Spędziłem na nim ostatnie 20 lat. By dalej móc cieszyć się codziennością, potrzebuję Twojej pomocy. 

Jedynym rozwiązaniem i szansą dla mnie na lepszą codzienność jest wózek z napędem elektrycznym. Będzie on dla mnie ogromnym wsparciem w poruszaniu się. Kilkanaście dni temu urodził nam się syn... Moim ogromnym, największym marzeniem jest możliwość zaopiekowania się dzieckiem, zabawy z synkiem, zabranie go na spacer.

Niestety koszt takiego wózka przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego całym sercem proszę Cię o pomoc. Każda złotówka da mi szansę na bycie jak najlepszym ojcem. Będzie to możliwe tylko dzięki Twojej pomocy.

Paweł

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211458
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki