Każdy z nas może sprawić, że codzienność Pawła będzie łatwiejsza!

Pawełek Machnik

Każdy z nas może sprawić, że codzienność Pawła będzie łatwiejsza!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0267880
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup samochodu przystosowanego do osoby niepełnosprawnej

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Pawełek Machnik, 11 lat
Kadłub, opolskie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 27 Października 2023
Zakończenie: 27 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Walka o sprawność Pawła trwa nadal. Każdego dnia pokonujemy przeszkody, które stale pojawiają się na naszej drodze. Mój syn rośnie, a wraz z nim zwiększają się jego potrzeby…

Dziękuję za dotychczasową pomoc. Dzięki Wam moje dziecko doświadczyło wiele dobra. 

Nasza historia: 

Paweł od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Diagnoza uniemożliwia mu samodzielne poruszanie się, dlatego przemieszcza się jedynie na wózku inwalidzkim. 

Paweł Machnik

Mój syn ma wzmożone napięcie mięśniowe, dlatego praca pod okiem rehabilitantów skupia się na likwidowaniu bolesnych przykurczy oraz wzmacnianiu lewej nogi. Mimo choroby, która zawładnęła naszą codziennością, Paweł stara się czerpać z życia jak najwięcej radości. 

Robię co tylko można, aby zaspokoić wszelkie potrzeby własnego dziecka. Ostatnio udało mi się zakupić z własnych środków urządzenie multifunkcyjne, które jest jednocześnie krzesełkiem i pionizatorem. Jego koszt wyniósł 19 tysięcy, co znacznie nadszarpnęło domowy budżet. 

Paweł jest dzieckiem poruszającym się na wózku inwalidzkim. Ma 11 lat i przenoszenie go na fotelik samochodowy przy każdym wyjeździe sprawia mi coraz większą trudność. Sama borykam się ze strasznymi bólami kręgosłupa, które coraz bardziej wszystko utrudniają. 

Paweł Machnik

Jedynym rozwiązaniem naszego problemu jest zakup samochodu przystosowanego do osoby niepełnosprawnej. Niestety kwota ponad 70 tysięcy złotych zwala mnie z nóg! Nie jestem w stanie uzbierać tak wielkiej kwoty!

Kolejny raz proszę o Waszą pomoc. Będę wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Wierzę, że razem uda nam się dokonać cudu, który teraz jest dla mnie nieosiągalny.

Ewelina, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0267880
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki