To był jeden moment, sekundy... RATUJ z nami młodego męża, tatę❗️

Paweł Rakowski

To był jeden moment, sekundy... RATUJ z nami młodego męża, tatę❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0318477
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

6-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Paweł Rakowski, 34 lata
Gdańsk, pomorskie
Stan po wypadku komunikacyjnym - uraz wielonarządowy
Rozpoczęcie: 1 Sierpnia 2023
Zakończenie: 2 Lutego 2024

Opis zbiórki

Paweł miał wszystko, co najważniejsze: rodzinę, pracę, pasje. W domu kochający mąż i ojciec dwóch synków. Małych chłopców 2 i 5-latka. Tego dnia wracał z pracy, niestety nie dojechał do domu...  

Sytuacja, w jakiej znalazła się jego rodzina, szczególnie źle wpływa właśnie na dzieci. Są one bardzo emocjonalnie związane z tatą... Teraz ogromnie odczuwają brak, nie mogą się doczekać, kiedy tata wróci do domu…

Niestety na powrót taty przyjdzie im jeszcze poczekać... 28 czerwca Paweł uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Rower w zderzeniu z tramwajem nie miał większych szans. Obrażenia były na tyle poważne, że konieczna była reanimacja podjęta na miejscu wypadku!

Paweł Rakowski

Na szczęście udało się ocalić jego życie, jednak przed nim długa droga. Obecnie z OIOMu Paweł trafił na Oddział Neurologii Udarowej. W dalszym ciągu stan jego zdrowia jest ciężki. Od tygodnia trwają próby wybudzenia go ze śpiączki, jednak bez większego powodzenia. Doznał on złamania kręgu szyjnego i podstawy czaszki.

W zderzeniu najbardziej ucierpiała klatka piersiowa i jego serce, w następstwie reanimacji pojawił się również obrzęk głowy. Po ustabilizowaniu jego stan będzie musiał jeszcze przez długie miesiące walczyć o swoje zdrowie. Niezbędna do tego będzie intensywna rehabilitacja. NIESTETY, niezwykle kosztowna i niezwykle konieczna! 

Paweł Rakowski

Paweł, żył pełnią życia. Prywatnie i w pracy. Inżynier konstrukcji budowlanych. Praca zawodowa jest jego pasją! Człowiek niezwykle kreatywny, przedsiębiorczy i w pełni oddany temu, czym się zajmuje.

W życiu niepoprawny optymista chwytający życie pełnymi garściami. Uwielbia rodzinne wycieczki na rowerach promenadą wzdłuż morza. Lubi podróże, odkrywać nowe miejsca, zapachy, potrawy. Lubi gotować, jego popisowe danie to lasagne.

Paweł Rakowski

Paweł ma dużo planów, które chce jeszcze zrealizować razem z żoną i swoimi dziećmi. Twoja pomoc może mu to umożliwić! Każda złotówka ma znaczenie.

Prosimy, RATUJ z nami tatusia, męża, dobrego człowieka! Ratuj z nami Pawła! 

Żona, dzieci i najbliżsi 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0318477
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki