Paweł Sapieja - zdjęcie główne

Wesprzyj Pawełka w drodze po sprawność i samodzielność!

Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, leczenie, rehabilitacja i terapie

Organizator zbiórki:
Paweł Sapieja, 6 lat
Skoki, wielkopolskie
Całościowe zaburzenia rozwojowe, autyzm atypowy
Rozpoczęcie: 9 czerwca 2026
Zakończenie: 9 września 2026
944 zł(1,48%)
Brakuje 62 886 zł
WesprzyjWsparło 16 osób
Wpłać, wysyłając SMS
Numer telefonu
75365
Treść SMS
0451138
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
HeyahOrangePlayPlusT-mobile

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0451138 Paweł

Stała pomoc

Regularne wsparcie daje Pawłowi poczucie bezpieczeństwa i pomoc w trudnej sytuacji, także po zakończeniu zbiórki.
Dowiedz się więcej o Stałej Pomocy
Wspieraj wygodnie przez:
BLIK - logo
Apple Pay - logo
Google Pay - logo
Mastercard - logo
Visa - logo

Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.

Wspieraj co miesiąc

Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, leczenie, rehabilitacja i terapie

Organizator zbiórki:
Paweł Sapieja, 6 lat
Skoki, wielkopolskie
Całościowe zaburzenia rozwojowe, autyzm atypowy
Rozpoczęcie: 9 czerwca 2026
Zakończenie: 9 września 2026

Opis zbiórki

Każdy rodzic marzy, by jego dziecko miało szansę na szczęśliwe dzieciństwo i samodzielną przyszłość. Niestety, diagnoza autyzmu sprawiła, że o to wszystko dla Pawełka będziemy jeszcze musieli zawalczyć…

U Pawełka zdiagnozowano całościowe zaburzenia rozwoju – autyzm atypowy. W 2026 roku powinien już pójść do szkoły, ale przez zaburzenia odbiega od rówieśników i jest jeszcze za wcześnie.

Synek nie mówi, komunikuje się z nami metodą obrazkową. Dopiero teraz, po latach terapii zaczyna się stopniowo otwierać. Codziennie ciężko pracuje i uczy się nowych rzeczy, ale cały czas potrzebuje intensywnych terapii. To podwalina i podstawa naszego życia.

Paweł Sapieja

Uczęszcza na terapię SI, poznawczo – behawioralną, fizjoterapię, hipoterapię, zajęcia z logopedą i wieloma specjalistami. Co kilka miesięcy powtarzamy metodę Tomatisa, która rozwija mowę. Raz w roku jeździmy też na turnus.

Codziennie walczymy, by synek mógł dogonić swoich rówieśników i odnaleźć się w naszym świecie. My jako rodzice robimy, co możemy, aby jego rozwój był możliwie jak najlepszy, jednak koszty wszystkich terapii i zajęć znacząco obciążają nasz budżet…

Jesteśmy Wam ogromne wdzięczni za okazane nam wsparcie. Pierwsze słowa Pawełka to też Wasza zasługa! Dodatkowo częściej zwraca uwagę na kolegów i dąży do kontaktu z kolegami. Niestety, przed nami jeszcze długa droga i wciąż potrzebujemy Waszego wsparcia. 

Staramy się, aby w przyszłości synek był jak najbardziej samodzielny. Dlatego pełni nadziei i wiary zwracamy się do Was o pomoc, by dalej walczyć o przyszłość Pawełka. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej!

Rodzice Pawła

Wybierz zakładkę
Sortuj według