Rzadka choroba mnie WYKAŃCZA❗️Potrzebna pomoc❗️

Piotr Kaminiczny

Rzadka choroba mnie WYKAŃCZA❗️Potrzebna pomoc❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0255992
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Piotr Kaminiczny, 22 lata
Kostrzyn Wielkopolski, wielkopolskie
Skostnienia pozaszkeletowe w przebiegu zespołu McCune-Albrighta, neuropatia znacznego stopnia nerwu pośrodkowego lewego o charakterze aksonalno-demielinizacyjnym oraz neuropatię nerwu łokciowego lewego
Rozpoczęcie: 14 Lutego 2023
Zakończenie: 17 Maja 2024

Opis zbiórki

O chorobie Piotra dowiedziałam się zaraz po narodzinach. Okazało się, że został obciążony poważną chorobą genetyczną – zespołem McCune-Albrighta. Te kilka słów, które z początku zupełnie nic mi nie mówiły, z czasem zmieniły nasze życie już na zawsze. 

Próbowałam szukać pomocy, zasięgać porad wielu lekarzy, żeby zrozumieć, z czym przyszło nam walczyć. W końcu dowiedziałam się, że zespół McCune-Albrighta to choroba genetyczna objawiająca się zmianami kostnymi, skórnymi oraz zaburzeniami hormonalnymi, w tym przedwczesnym dojrzewaniem płciowym.

Od momentu narodzin całe nasze życie zostało przez nią zdominowane. Ciało Piotrka ciągle obrasta guzami. Z tego względu syn musi często poddawać się operacji ich wycięcia. Obecnie Piotrek ma guzy w okolicach głowy, na nogach, dłoniach oraz w woreczku żółciowym.   

Piotr Kaminiczny

Ze względu na stan zdrowia Piotrek nie może podjąć się żadnej pracy, co jeszcze bardziej utrudnia zebranie odpowiednich środków na jego leczenie. Na co dzień zmaga się również z dużą wadą wzroku. Bez okularów praktycznie nie widzi, a wada tylko się pogłębia. Niestety nie stać nas na zakup nowych okularów, ponieważ nie mamy wystarczających środków.

W marcu odbędzie się kolejna, skomplikowana operacja ręki, podczas której lekarze przeszczepią nerw i usuną narośnięte guzy. Przez kolejne tygodnie syn będzie miał usztywnioną rękę w gipsie i z czasem będzie powracał do sprawności.

Leczenie Piotrka bardzo mocno nas obciąża. Nasza codzienność jest bardzo trudna. Jeśli możesz pomóc i podzielić się z nami, chociażby złotówką, będziemy bardzo wdzięczni.

Mama Piotrka

Piotr Kaminiczny

➡️ Artykuł o Piotrze w lokalnych mediach

➡️ Zobacz apel Piotra!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0255992
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki