Codzienność kontrolowana przez zespół Aspergera - pomóż Piotrkowi się uwolnić!

Piotr Głowacki

Codzienność kontrolowana przez zespół Aspergera - pomóż Piotrkowi się uwolnić!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0205674
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Piotr Głowacki, 11 lat
Krapkowice, opolskie
Zespół Aspergera
Rozpoczęcie: 26 Lipca 2022

Opis zbiórki

Dla syna zrobiłabym wszystko. Piotrek to wspaniały chłopak, który zasługuje na to, co najlepsze. Ma 10 lat, a przeszedł już tak wiele... Wpadł w pułapkę zaburzeń, które sprawiają, że jego dzieciństwo nie wygląda tak, jak bym tego dla niego chciała.

Zespół Aspergera - tak brzmi diagnoza, która odbiera mojemu dziecku szczęśliwe, normalne dzieciństwo. Piotrek jest zamkniętym chłopcem, wyjście poza mury swojego prywatnego świata to dla niego duży dyskomfort. Zaburzenia motoryczne i społeczne są przeszkodą w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami oraz dorosłymi ludźmi. Jedyne czego pragnę to, aby Piotr miał normalne życie. Mógł cieszyć się z pięknych chwil, uczyć się na własnych błędach. Dorastać po swojemu.  Stąd mój apel o pomoc. 

Wychowuję syna sama, mieszkamy w wynajętym mieszkaniu, a cała moja pensja idzie na opłaty. Codzienność jest niezwykle ciężka, nie jestem w stanie odłożyć na kolejny miesiąc ani złotówki. Moim marzeniem jest zabranie Piotrka na turnus rehabilitacyjny, który mógłby przyśpieszyć jego rozwój. Niestety opłacenie takiego wyjazdu jest dla mnie niewykonalne... Nigdy wcześniej nie prosiłam nikogo o pieniądze, jednak dziś znalazłam się w sytuacji bez innego wyjścia. Muszę schować dumę do kieszeni, ponieważ zdrowie i sprawność mojego dziecka są dla mnie najważniejsze. Dziękuję za każdą podarowaną złotówkę! 

Joanna, mama Piotrka

*Kwota zbiórki jest kwotą szacowaną. 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0205674
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki