Supergoście zapraszają super gości

Piotr i Patryk
organizator skarbonki

Cześć ludzie,

W marcu obchodzimy urodziny (Patryk 11-tego, Piotr 13-tego). Takie mega okazje nie mogą obyć się bez porządnej imprezy. 

Zapraszamy Was na małe party do klubu ALIBI w Poznaniu.  Zaczynamy 13 marca o 19:47 i bawimy się do południa 15 marca (załatwcie sobie dzień wolny).  Wejście na hasło: Urodziny Piotra i Patryka 

 

ZAMIAST PREZENTÓW - POMOC DLA PAWŁA !!!!

Znając życie będziecie szukać prezentów dla nas. Mamy już dmuchane owieczki, kubki, kredki, kwiaty zmarnujemy jak zwykle, a alkohol sobie kupimy. Nie szukajcie niczego dla nas. Wesprzyjcie jednak naszą zbiórkę na pomoc dla jednego Supergościa z Gdańska. Zbiórka przeznaczona jest na wózek dla Niego.  Myślimy, że 1000 zl damy radę razem zebrać, ale kto wie, może nawet przebijemy ten cel....;-)  My też wrzucamy coś od siebie. 

Każdy do wesprze zbiórkę, ma wstęp na imprezę za free. (Normalnie bilet na imprezę kosztuje 10 zł). Ukłony tutaj do klubu Alibi !  Robiąc wpłatę zostawcie w komentarzu swoje imię i pierwszą literę nazwiska.

 

Będzie przebojowa muzyka, pyszne zakąski i najważniejsze, że będzie multum Supergości ze studiów, z pracy, z Flakera. Zapowiada się kapitalnie, co nie?  Zaznaczamy w kalendarzu, drobna wpłata na zbiórkę i jazda na imprezę. Zarezerwowaliśmy 80 miejsc, ale jeśli będzie potrzeba, wykroimy więcej.  Przyprowadźcie żony, mężów, konkubiny, konkubinów, Wasze dziewczyny i chłopaków, sąsiadów... albo lepiej sąsiadki...  Im więcej, tym weselej! 

i nie nawalcie, trzeba się odmóżdżyć... 13 marzec, 13 marzec !!!

Zapraszamy i czekamy! 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

22 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Artur J.
200 zł

lukas

30 zł

Wpłata anonimowa

Sto lat!
X zł

martap

Spełnienia marzeń!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
240%
2 405 zł Wsparło 48 osób CEL: 1 000 ZŁ