Płyniemy na pomoc

Przemysław Kozłowski
organizator skarbonki

W zeszłym roku przy okazji Otyliady czelendżowałem z MKONem o zwycięstwo. Przegrałem i pływałem w czepku – kotoświni. W tym roku kolejny raz wybieram się na nocny maraton pływacki do Kórnika.

Prezes Klub Sportowy Niemaniemogę postanowił sięgnąć do kasy Klubowej i potraktować moje pływanie jako delegację. Usłyszałem „Przemuś, za każdy basen który przepłyniesz dorzucę swoje 10 groszy na jakiś dobry cel bo #dobropowraca”.

Tym razem chcę pomóc dzieciom zagrożonym autyzmem. Dlatego płynę dla "Biegiem na pomoc" i Fundacji SYNAPSIS. Mam nadzieję że kwota będzie Prezesa Suchego bolała tak samo jak moje ręce w niedziele bo planuje napływać więcej niż moje zeszłoroczne 16km.

Aby zwielokrotnić dobro i przybliżyć jak największą liczbę dzieci zagrożonych autyzmem do samodzielności zapraszam Was do charytatywnego czelendżu „Płyniemy na pomoc” opartego na regule „podaj dalej”. Podaję do Kolegów klubowych MKONa i Biec dalej i wyżej - blog Krasusa bo od nich dobro rozchodzi się jak tsunami.

MKON, Krasus w ciągu 48 godzin przepłyń dowolny odcinek na basenie - im więcej tym lepiej - a ja wpłacę na pomoc dzieciom zagrożonym autyzmem 10 gr za każdą długość basenu. Przepłynięcie 900 basenów finansuje konsultację dla jednego dziecka, także nominuj dowolne 2 - 3 osoby i zadeklaruj, że zapłacisz 10 gr za każdą długość basenu przepłyniętego w ciągu 48 godzin.

Niech dobro niesie się po brzegi internetu!
#plyniemynapomoc
#niemaniemoge

Wsparli

10 zł

Luke

50 zł

Przemysław Kozłowski

to jest to 50zł co Prezes Suchy przesłał pocztą jako "dodatek motywacyjny"
57,77 zł

TrzyMisie

pływacy Sportowego Jeża Porannego, czyli Marek zwany Wozibananem, Michał z Wonsa cięty i Emil el Kapitano z gumy!
40 zł

Wpłata anonimowa

28 zł

bul_i_tri

Nominacja od Kozy :) ona wpłaca za mnie a ja dorzucam od siebie za te 280 długości :)
5 zł

Maciej Leciejewski

48 basenów :) tylko

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
174%
1 567,97 zł Wsparło 38 osób CEL: 900 ZŁ