Skarbonka

Pływanie, pomaganie dla Tosi Dzik

Avatar organizatora
Organizator:Anonimowy Pomagacz

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Cynthia Dzik

Aktualizacja 7.08.

Uwaga #przyjacieleTosiDzik ❣❣

Podbijamy stawkę challengu pływackiego. Od teraz każda złotówka na skarbonce to 1m do przepłynięcia dla Łukasza ‼️‼️ zgromadzone już złotówki też się liczą

Akcja bez zmian trwa do 10.08. Jeżeli Łukasz nie da rady przepłynąć tylu metrów wpłaca 200zl na zbiórkę. Przepłynięcie będzie rejestrowane na apce, dystans pokona za jednym podejściem, ale bez limitu czasu.

Antosiowelove vs SMA (otwiera nową kartę)

********************************************

Uwaga #przyjacieleTosiDzik ❣❣

Łukasz rzuca challenge pływacki. Każda wpłata min 1zł  na skarbonkę to do przepłynięcia 1m dla niego w basenie. Liczy się ilość wpłat nie wysokość, więc lepiej wpłacać po 1zł a więcej razy. Akcja trwa do 10.08. Jeżeli Łukasz nie da rady przepłynąć tylu metrów wpłaca 200zl na zbiórkę. Przepłynięcie będzie rejestrowane na apce, dystans pokona za jednym podejściem, ale bez limitu czasu.

Podobno twardy z niego zawodnik, więc liczymy na Was

1100 złCEL: 1000 zł
Wsparły 152 osoby

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0069179 Antonina

Cynthia Dzik

Aktualizacja 7.08.

Uwaga #przyjacieleTosiDzik ❣❣

Podbijamy stawkę challengu pływackiego. Od teraz każda złotówka na skarbonce to 1m do przepłynięcia dla Łukasza ‼️‼️ zgromadzone już złotówki też się liczą

Akcja bez zmian trwa do 10.08. Jeżeli Łukasz nie da rady przepłynąć tylu metrów wpłaca 200zl na zbiórkę. Przepłynięcie będzie rejestrowane na apce, dystans pokona za jednym podejściem, ale bez limitu czasu.

Antosiowelove vs SMA (otwiera nową kartę)

********************************************

Uwaga #przyjacieleTosiDzik ❣❣

Łukasz rzuca challenge pływacki. Każda wpłata min 1zł  na skarbonkę to do przepłynięcia 1m dla niego w basenie. Liczy się ilość wpłat nie wysokość, więc lepiej wpłacać po 1zł a więcej razy. Akcja trwa do 10.08. Jeżeli Łukasz nie da rady przepłynąć tylu metrów wpłaca 200zl na zbiórkę. Przepłynięcie będzie rejestrowane na apce, dystans pokona za jednym podejściem, ale bez limitu czasu.

Podobno twardy z niego zawodnik, więc liczymy na Was

Wpłaty

Sortuj według