PO ŻYCIE MAI, PIOTRA I GRZEGORZA !!!

FUNDACJA TUDZIAŁAMY

PO ŻYCIE MAI, PIOTRA I GRZEGORZA !!!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230193
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Koszty leczenia Podopiecznych Mai, Piotra i Grzegorza

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja TUDZIAŁAMY
FUNDACJA TUDZIAŁAMY
Rozpoczęcie: 28 Października 2022

Opis zbiórki

Bez cienia wątpliwości podjęliśmy decyzję o włączeniu się w walkę Mai, Piotra i Grzegorza !!! Prosimy włączcie się w tą walkę razem z nami, KAŻDA NAJWET NAJMINIEJSZA WPŁATA MA ZNACZENIE

Oto nasi bohaterowie, którzy każdego dnia dokonują niemożliwego:

FUNDACJA TUDZIAŁAMY

Maja to 12 letnia niezwykła wojowniczka, która walczy z guzem mózgu i wiemy, że walkę tą wygra !!! Maja to radosna, pomocna i życzliwa dla świata nastolatka, o ogromnym sercu i woli walki. 2 sierpnia tego roku, Maja nagle trafiła do szpitala, co zapoczątkowało tragedię 12-letniej dziewczynki i od tego momentu zaczyna się walka z czasem o uratowanie życia Mai. Diagnoza wrocławskich lekarzy brzmi jak wyrok - guz mózgu o wielkości 3x2,3x3,5 i natychmiastowa decyzja o transporcie chorej do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. Po kilku dniach i kolejnych badaniach guz urósł do rozmiarów 3,5x3,5x4 i zaczął naciskać na nerwy wzrokowe. Maja nie tylko przestała widzieć, ale również straciła przytomność. Lekarze widząc jak szybko guz sieje spustoszenie w ciele małej dziewczynki zadecydowali o natychmiastowej operacji. Częściowe usunięcie guza miało przywrócić dziewczynce wzrok, ale nie rozwiązało problemu do końca. Maja jest dopiero na początku drogi do szczęśliwego życia. Czeka ją jeszcze jedna operacja mózgu... po niej chemioterapia, radioterapia i rehabilitacja.

FUNDACJA TUDZIAŁAMY

Piotr to także niespotykany fighter jakiego świat nie widział.. Piotr ma 27 lat , jest wspaniałym mężem i tatą dwójki fantastycznych dzieciaków. Piotr choruje na złośliwy Nowotwór Guza Mózgu glejak Gwiaździak Anaplastyczny 3 Stopnia. Jest już po 3 operacjach, chemioterapii i radioterapii. Z chorobą walczy od 6 lat, w maju 2022 r przeszedł 3 operacje i chemioterapię, niestety guz wrócił i nadal rośnie. Otrzymaliśmy szanse na leczenie immunoterapią, jednak terapia tym lekiem to 35 cykli. Piotr na początek będzie miał 15 cykli aby sprawdzić jak Piotra organizm zareaguje na tą terapię. W Polsce niestety nie ma tego leku i można go zamówić z Niemiec. 1 fiolka kosztuje 3573 € na polskie 17080.37 zł wiec 15 cykli to łącznie 256.200 zł Kwota jest ogromna i albo wy pomożecie nam ją uzbierać albo pozostaje nam podstawowe leczenie w Polsce chemią dożylną i dalszymi operacjami.

FUNDACJA TUDZIAŁAMY

Naszym trzecim niezwykle walecznym podopiecznym jest Grzegorz, który od urodzenia choruje na zespół Smitha-Lemliego-Opitza i zespół wad wrodzonych. Jego organizm nie wytwarza cholesterolu, co prowadzi do niszczenia tkanek wewnątrz organizmu. Ta rzadka choroba doprowadza do wielu zaburzeń. Grzegorz od 10 lat nie ma lewego biodra i cały czas leży w łóżku, a w tej chwili nieodwracalnej degradacji ulegają jego barki. Grzegorz ma też uszkodzone nerki i wątrobę. Grzegorzem opiekuje się jego mama, która potrzebuje naszej pomocy finansowej w codziennym, niezwykle drogim procesie rehabilitacji, żywienia i utrzymania Grzegorza w jak najlepszej formie.

PROSIMY pomóż nam uzbierać niezbędne dla naszych fighterów środki finansowe , podaruj im życie!!! BO KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE. ❤️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230193
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki