Black Butterflies - #podarujskrzydla

Black Butterflies to fundacja, która powstała z inicjatywy znanej na całym świecie polskiej projektantki – Ewy Minge.

Misją Fundacji Black Butteflies jest nieść nadzieję i pomoc osobom chorym nowotworowo i przewlekle w przechodzeniu przez chorobę do zdrowia i/lub spełniania marzeń, aby dawać świadectwo obecności piękna i mocy we wnętrzu człowieka.

Zbieramy środki na rozbudowę i sprawne działanie Domu Życie w Zielonej Górze, gdzie każdego dnia nasi podopieczni otrzymują darmową i niezbędną dla nich pomoc.

Oprócz arteterapii i wsparcia psychologicznego, podopieczni naszej fundacji mogą realizować się w różnego rodzaju zajęciach takich jak: warsztaty malarskie, warsztaty fotograficzne, warsztaty teatralne, warsztaty kulinarne, zajęcia choreoterapii i myślenia twórczego, pilates, nauka języków obcych, warsztaty szklarskie, dcoupage czy projektowania ubioru.

Podopieczni naszej fundacji mogą również skorzystać z darmowych porad dietetyka, radcy prawnego, adwokata czy skorzystać z gabinetu kosmetologicznego gdzie mogą poddać się zabiegom onkopielęgnacji.

Dziękujemy za każdą pomoc w imieniu wszystkich naszych motylków <3 #podarujskrzydla

Wsparli

200 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Michał

Zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą.Daj Dobry Boże nam siłę do walki.Łącze się z Wami w bólu i cierpieniu.Miłością możemy wszystko!Pozdrowienia ☺
10 zł

Marcin

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,31%
310 zł Wsparły 3 osoby CEL: 100 000 ZŁ