Podcasty dla WOŚP 2021

Podcasty dla WOŚP
organizator skarbonki

Tej zimy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra głównie w Internecie, dlatego podcasterki i podcasterzy o wielkich sercach jednoczą siły we wsparciu dla 29. finału WOŚP. Zbieramy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Polscy twórcy i twórczynie podcastów będą zachęcać do wsparcia finansowego zbiórki w czasie najdłuższego i najgłośniejszego podcastu na żywo streamowanego na fanpage Podcasty dla WOŚP.  

Spotkanie na żywo odbędzie się 31.01.2021, a prowadzącymi audycje na żywo będą autorzy i autorki podcastów:  Życiowy maraton, Podcast na Zdrowie, Niemiecki dla IT, Finanse Bardzo Osobiste, Maalks Podcast, Możesz Myśleć Inaczej, O matko!, Hej Mama, O zmierzchu, Razem Lepiej, Kolokwialnie na Emigracji, How to Żyć, Niuniu, Mała Wielka Firma, Radiogram, Zawodowcy, Bajkowy Podcast, Zalatana, Rozważna i erotyczna, Podcast Push START, Opowiedz.to, Anonimowa Aktorka, Dział Zagraniczny, Nie Tylko Design, Nerdy Nocą, O Japonii, Krótko Podcast, Podcastuje

To nie koniec atrakcji! Aby zachęcić do szczodrego wsparcia, podcasterzy i podcasterki przygotowują mnóstwo niespodzianek — od gościnnego udziału zaprzyjaźnionych twórców, przesłania pozdrowień na antenie, przez wspólną naukę nowych umiejętności, po możliwość reklamy w czasie w tej niecodziennej audycji. Zapraszamy!

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

LeslawW

50 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

29,00
200 zł

Podkastynacja :)

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
173%
50 440 zł Wsparły 863 osoby CEL: 29 000 ZŁ