Poduszka dla Maluszka 2016

Na zakup prezentów mikołajkowych dla małych pacjentów oraz doposażenie oddziałów dziecięcych Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, Kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Poradni Transplantacyjnej Serca i Płuc u Dzieci i Szpitala Powiatowego w Lublińcu.

Poduszka dla Maluszka to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana przez Fundację Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jej koordynatorami od początku są Rafał Andreas i Aleksandra Łacek. Pierwsze trzy edycje były prowadzone w placówkach edukacyjnych mieszczących się na terenie małopolski i śląska. W 2014 roku akcja została rozszerzona o zbiórkę internetową oraz zbiórkę w wybranych sklepach sieci JYSK Polska. Największą siłą akcji jest zwiększające się z roku na rok zainteresowanie i zaangażowanie społeczne, które tworzy różnego rodzaju inicjatywy m.in. ręczne szycie poduszek lub ich malowanie czy tworzenie kolorowanek dla dzieci w szpitalu. 

Po co to wszystko?
Najważniejszym celem jest uszczęśliwienie dzieci, pacjentów kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Poduszkami dzielimy się podczas wizyt mikołajkowych, wielkanocnych i w dniu dziecka, a środki finansowe wydajemy na organizację obozów rehabilitacyjnych dla dzieci po transplantacji, doposażenie oddziałów dziecięcych oraz spełnienie marzeń. 

Czas trwania zbiórki: 2.11 do 4.12.2016

 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

anonimowa koleżanka z forum

:)
10 zł

Stanisława

Dużo zdrowia dla wszystkich dzieci! :)
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Do boju!
50 zł

Ewa

Trzymajcie się, Dzieciaczki !!!!
4 zł

bacyna1959

By na małej buzi pojawił się uśmiech!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
166%
500 zł Wsparło 16 osób CEL: 300 ZŁ