Poduszka dla Maluszka

"Podczas poprzednich trzech edycji zebraliśmy ponad 16 tys. zł, które zasiliły organizację zimowych obozów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży po transplantacji, zapewniając co roku najwyższe standardy rehabilitacji i możliwość zwalczania własnych słabości. Kluszkowce podczas trzech edycji odwiedziło ponad 25 osób. Podczas tej edycji chcemy dać naszym najmłodszym pacjentom jeszcze więcej radości i spełnić ich marzenia w postaci książki, płyty, laptopa lub wycieczki."

Rafał Andreas

„Poduszka dla Maluszka” to akcja charytatywna organizowana od czterech lat na terenie placówek oświatowych z województwa Śląskiego i Małopolskiego, a w tym roku również w wybranych sklepach sieci JYSK. Na przełomie października i listopada zbierane są pieniądze do puszek kwestarskich, które po rozliczeniu trafiają na konto Fundacji. Za zgromadzone dary organizatorzy kupują kolorowe poduszki- przytulanki. Następnie w okolicach 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedza dzieci przebywające na oddziałach transplantacyjnych, chirurgicznych, ogólnych oraz noworodkowym i przekazuje im ciepło i radość w postaci poduszki.

Czas trwania akcji:
27 października - 21 listopada 2014

Wizyty Świętego Mikołaja  
3 grudnia 2014- Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
6 grudnia 2014- Szpital Powiatowy w Oświęcimiu

 

Jedna kolorowa poduszka to koszt ok. 25 zł, a jeden z naszych oddziałów ma ok. 15 noworodków. To właśnie dla nich zbieramy poduszki w tym miejscu. DOŁACZ DO NAS I PRZEKAŻ SWOJĄ "PODUSZKĘ DLA MALUSZKA"!

 

 

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla rozweselenia dni spędzonych w szpitalu ;)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla bąbelków na zdrówko!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Monika Niemczyk

Dla Maluszków :*
30 zł

Agnieszka Kalecińska

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
44%
165 zł Wsparło 10 osób CEL: 375 ZŁ