Jeśli zbierzemy dla Hani 100.000 zł, sponsor podwoi kwotę!

Święty Mikołaj
organizator skarbonki

17 GRUDNIA, GODZINA 19:10 -> MIKOŁAJ MELDUJE WYKONANIE ZADANIA! Zapełniliśmy worek 100.000 zł, dzięki czemu Hania otrzyma drugi taki worek na leczenie. Razem 200.000 zł i to przed czasem! Wystarczyło 10 dni, żeby udało się ze zdwojoną mocą przyśpieszyć wyjazd Hani na leczenie w USA.

Brawo Wy!

A 24 grudnia zerknijcie w wolnej chwili na zbiórkę - Mikołaj przeleje zadeklarowaną kwotę.

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y

ZA FANTASTYCZNY ODZEW I ZAANGAŻOWANIE!

*********************************************

W Święta każdy czeka na cuda - teraz przynajmniej jeden cud jest w zasięgu naszych rąk. Wpłacasz 10 zł, a mała Hania dostaje na leczenie 20 zł! Cuda się nie dzieją, cuda tworzyMY! Jak to możliwe?  

Hania, której w której malutkie życie wtargnął złośliwy nowotwór i próbuje odebrać rodzicom ich największy skarb, podbiła nie tylko serca tysięcy ludzi, ale też serce sponsora, który postanowił zostać hojnym Świętym Mikołajem (i jak na Mikołaj przystało - zupełnie anonimowym). Postanowił dołożyć swoją małą cegiełkę na ratowanie Hani i jej wyjazd na leczenie do USA do dr Abramsona.    

Jak stworzyć swój mały/duży cud dla Hani? Nic prostszego. Oto instrukcja:

1. Zbierzmy 100.000 zł na leczenie Hani. Wpłać dowolną kwotę - każda nawet najmniejsza wpłata pomoże Hani ocalić oczko przed nowotworem.

2. Sponsor podwoi Twoją wpłatę - na koniec zbiórki na leczenie Hani będziemy mieli nie 100.000 zł, a 200.000 zł! Podwójna pomoc, podwójna radość, podwójna MOC!

Warunek jest tylko jeden - do 24 grudnia musimy zdążyć zebrać 100.000 zł. Nie takie rzeczy tu się działy, niech i tym razem MOC będzie z nami! Zawsze po dobrej stronie, zawsze dla tych, którzy potrzebują pomocy! Nie ma piękniejszego czasu niż Święta, żeby uratować czyjeś życie. Hania czeka, Mikołaj trzyma worek, a my działamy!    

* Siepomaga.pl potwierdza wiarygodność akcji i deklarację podwojenia wpłat przez sponsora.

Wsparli

100 000 zł

Święty Mikołaj

Ho ho ho! Wielkie cuda tu się zadziały. Zgodnie z obietnicą, podwajam Wasze wpłaty na leczenie Hani :) Wesołych Świąt!!!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powrotu do zdrowia życzę :-)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Hania

20 zł

Anonimowy Pomagacz

NIECH BÓG CIĘ BŁOGOSŁAWI

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
202%
202 370,34 zł Wsparło 2 010 osób CEL: 100 000 ZŁ