Podziel się z potrzebującymi 5

Fundacja Ewy Naworol
organizator skarbonki

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na podzielenie się wszystkim co dobre, z tymi, którzy są w potrzebie.

Zauważając te potrzeby w środowisku starszych osób po raz piąty organizujemy naszą coroczną, przedświąteczną zbiórkę żywności, środków czystości i rzeczy potrzebnych. Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Jelcz-Laskowice i okolic o wsparcie Naszej Akcji.

Przy pomocy Miejsko-Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej ustaliliśmy jakie potrzeby w tym roku mają seniorzy.
Osoby, które odwiedzimy 20 i 21 grudnia, to w większości ludzie starsi, którym co miesiąc brakuje pieniędzy na podstawowe rzeczy: jedzenie, środki czystości, nową, świeżą pościel, ciepłe ubrania, nierzadko nie mają w domu podstawowych sprzętów takich jak pralka czy czajnik. Co roku, odwiedzając Ich w domach przekonujemy się jak wiele znaczy sama pamięć, wizyta, wspólna modlitwa, kolędowanie. W dzisiejszej, pandemicznej rzeczywistości nie narazimy Ich na niebezpieczeństwo i rezygnujemy z osobistych spotkań.

Dzięki Miejsko - Gminnenu Ośrodkowi Pomocy Społecznej dokładnie wiemy co danej osobie sprawi największą radość, czego najbardziej potrzebuje, a nie może sobie kupić. W tym roku na naszą listę potrzeb trafiła: pralka, komputer (dla niepełnosprawnej, mającej problem z poruszaniem się osoby) oraz kuchenka mikrofalowa, blender, stolik przyłóżkowy. Chcielibyśmy sfinansować te zakupy dzięki skarbonce.

Anna Rytwińska

Wsparli

480 zł

Anonimowy Pomagacz

450 zł

Anonimowy Pomagacz

wpłata od pracowników ING Banku Śląskiego
200 zł

DamDamek

Może to niewiele ,ale napewno na dobrą Rybkę starczy 👨🏻‍🍳
300 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
28%
1 430 zł Wsparły 4 osoby CEL: 5 000 ZŁ