Odwróć niesprawiedliwy los! Pomagamy Poli!

Pola Kałążna

Odwróć niesprawiedliwy los! Pomagamy Poli!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191510
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Pola Kałążna, 2 latka
Lubin, dolnośląskie
Wcześniactwo, wrodzone zrośnięcie dwunastnicy, encefalopatia, wada serca
Rozpoczęcie: 21 Czerwca 2022

Opis zbiórki

Nie tak miały wyglądać pierwsze chwile Poli! Córeczka urodziła się w 31 tygodniu ciąży, ważyła wtedy tylko 1400 gramów! Nie byliśmy w stanie przewidzieć przedwczesnego porodu i jedyne, co możemy teraz zrobić, to walczyć z całych sił o jej najlepszą przyszłość...

Podczas pobytu w szpitalu Pola przeszła dwie operacje z powodu zrośniętej dwunastnicy. Po wielu badaniach okazało się, że to nie jedyny problem. Kardiolog stwierdził wadę serca, a konkretnie zwężoną zastawkę pnia płucnego, co oznacza, że w przyszłości konieczna będzie kolejna operacja!

Pola Kałążna

Jakby nieszczęść było mało, u Poli podejrzewana jest również wada genetyczna – nie wiemy, jak może ona wpłynąć na rozwój intelektualny oraz dalsze życie. Dodatkowo na badaniu słuchu postawiono diagnozę niedosłuchu obustronnego (brak odbioru do 100dB), przez co Pola wymaga posiadania aparatów słuchowych oraz w niedalekiej przyszłości wszczepienia implantu ślimakowego.  

Pola obecnie ma 9 miesięcy i waży 3,5 kilograma czyli tyle, ile nowonarodzone niemowlę. Mimo swojego wieku nie podnosi główki, ani nie próbuje siadać, nie mówiąc o innych czynnościach. Pękają nam serca na samą myśl, że los zgotował jej tak trudny początek życia. Chcemy zrobić wszystko, aby walczyć o zdrowie córeczki i sprawić, że jej przyszłość będzie łatwiejsza.

Jesteśmy tu, aby prosić o pomoc w leczeniu i rehabilitacji Poli, która pragnie żyć jak inne dzieci. Będziemy wdzięczni za każdą nawet najmniejszą kwotę. Każda złotówka przybliży Pole do lepszego życia.

Milena, mama Poli

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191510
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki