Przerwana terapia grozi regresem rozwoju❗️POMOCY❗️

Pola Pawełek

Przerwana terapia grozi regresem rozwoju❗️POMOCY❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0286849
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Pola Pawełek, 2 latka
Grodzisko, małopolskie
Całościowe zaburzenia rozwojowe
Rozpoczęcie: 2 Czerwca 2023
Zakończenie: 4 Marca 2024

Opis zbiórki

U mojej kochanej Poli zdiagnozowano autyzm dziecięcy. W wieku 2 lat jest na poziomie rozwojowym 8-miesięcznego dziecka. Diagnoza i orzeczenie o niepełnosprawności zamieniają każdy dzień w walkę o zdrową przyszłość.

Pola nie mówi, nie utrzymuje kontaktu wzrokowego i nie reaguje na imię. Często wpada w złość, nie radzi sobie z emocjami i nie wie, w jaki sposób mogłaby je rozładować. 

Oprócz tego nie czuje prawidłowo swojego ciała. Nie wie, kiedy może ścisnąć mocniej, by nie zrobić komuś krzywdy. Przechodziła zapalenie ucha i do dzisiaj jest bardzo czuła na hałas i otoczenie. 

Pola Pawełek

Córeczka potrzebuje regularnej rehabilitacji, ponieważ każda przerwana terapia od razu idzie w kierunku regresu rozwojowego. Właśnie dlatego Pola regularnie uczestniczy w spotkaniach WWR, prywatnych sesjach terapeutycznych, terapii SI, jest pod opieką logopedów, psychologów, fizjoterapeutów...

Wszystko to jest niezbędne, by pewnego dnia Pola powiedziała choćby swoje pierwsze słowo... Niestety, koszty narastają. Obecnie to tygodniowy koszt około 370 złotych, co daje niemal 9 000 na pół roku! Proszę, otwórz serce mały skarb, jakim jest Pola i pomóż zapewnić jej dni pełne zwykłej, dziecięcej radości.

Agnieszka, mama Poli

Pola Pawełek

Kwota zbiórki jest szacunkowa.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0286849
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki