Polska w górę!
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Raczki Elbląskie i Rysy.
Co łączy te miejsca? Są oczywiście NAJ!
NAJniższe miejsce w Polsce -1,8m* i NAJwyższe miejsce w Polsce 2499m. Oba te miejsca chciałbym odwiedzić podczas mojej wyprawy rowerowej Gdańsk-Zakopane (około 750km). Co prawda na Rysy chciałbym wejść, bo rowerem (chyba) nie wjadę ;)
Różnica przewyższeń 2501 metrów i na tej liczbie możecie się skupić. Dlaczego? Ponieważ stwierdziłem, że skoro i tak wpadam na takie pomysły jak ten, to przy okazji sprawdzenia siebie, mógłbym połączyć to z czymś pożyteczniejszym :) Dlatego też przy okazji mojej wyprawy chciałbym zebrać 2501 zł dla kogoś, komu te pieniądze mogą choć trochę pomoć w przyszłości spełniać swoje marzenia.
Zbiórkę wybrałem losowo, niestety z wielu podobnych. Jeśli macie ochotę wesprzeć myślę, że liczy się każda złotówka. Będę wdzięczny za wsparcie i pomoc, każda złotówka będzie również motywowała mnie do ukończenia wyzwania :)
Czy dojadę? Nie wiem, jadę oczywiście bez treningu :) Ale wierzę, że niezależnie od mojego wyniku uda nam się choć trochę wspomóc Maję w walce o zdrowie i swoje marzenia.
Start zaplanowałem na jutro 21.07, zaraz ruszam w stronę Gdańska.
Trzymajcie kciuki, wierzę w was ;)
PS.*wg ostatnich pomiarów najniższe miejsce w Polsce to Marzęcino -2,2m, ale spokojnie, dla formalności tamtędy też przejadę ;)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku

Raczki Elbląskie i Rysy.
Co łączy te miejsca? Są oczywiście NAJ!
NAJniższe miejsce w Polsce -1,8m* i NAJwyższe miejsce w Polsce 2499m. Oba te miejsca chciałbym odwiedzić podczas mojej wyprawy rowerowej Gdańsk-Zakopane (około 750km). Co prawda na Rysy chciałbym wejść, bo rowerem (chyba) nie wjadę ;)
Różnica przewyższeń 2501 metrów i na tej liczbie możecie się skupić. Dlaczego? Ponieważ stwierdziłem, że skoro i tak wpadam na takie pomysły jak ten, to przy okazji sprawdzenia siebie, mógłbym połączyć to z czymś pożyteczniejszym :) Dlatego też przy okazji mojej wyprawy chciałbym zebrać 2501 zł dla kogoś, komu te pieniądze mogą choć trochę pomoć w przyszłości spełniać swoje marzenia.
Zbiórkę wybrałem losowo, niestety z wielu podobnych. Jeśli macie ochotę wesprzeć myślę, że liczy się każda złotówka. Będę wdzięczny za wsparcie i pomoc, każda złotówka będzie również motywowała mnie do ukończenia wyzwania :)
Czy dojadę? Nie wiem, jadę oczywiście bez treningu :) Ale wierzę, że niezależnie od mojego wyniku uda nam się choć trochę wspomóc Maję w walce o zdrowie i swoje marzenia.
Start zaplanowałem na jutro 21.07, zaraz ruszam w stronę Gdańska.
Trzymajcie kciuki, wierzę w was ;)
PS.*wg ostatnich pomiarów najniższe miejsce w Polsce to Marzęcino -2,2m, ale spokojnie, dla formalności tamtędy też przejadę ;)
Wpłaty
- Wpłata anonimowa49 zł
❤
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Dona6050 zł
Duużo zdrowia, siły, optymizmu i wiary w lepsze jutro
- Wpłata anonimowa20 zł
- Tatromaniacy🔥20 zł
Brawo za pomysł, siłę i realizację!Dalszego spełniania marzeń...swoich i przy okazji cudzych🤩