Polska z buta! - 700km dla Adasia!
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Cześć!
Jakiś czas temu wpadłem na pomysł przejścia całej Polski na piechotę i zrobienia z tego serii internetowych filmików. Czeka mnie około 700km rozłożone na blisko 3 tygodnie. Mimo iż w social mediach nie obserwuje mnie dużo osób to uznałem, że takie wyzwanie może przyciągnąć trochę uwagi, a to warto wykorzystać w słusznym celu. Szukając tego celu trafiłem na zbiórkę Adasia - trzynastoletniego wojownika chorego na DMD, którego historia jak i działania rodziców bardzo mnie wzruszyły.
Wierzę, że z naszym wspólnym zaangażowaniem Adaś sam kiedyś będzie mógł wyruszyć na taką wyprawę. Teraz jednak najważniejsze to nie zmarnować szansy na leczenie, którą ma i jak najszybciej uzbierać potrzebne środki, aby mógł je zacząć. Każda złotówka to wielka pomoc, a każdy dzień jest na wagę złota.
Lecimy z tym, Adaś wygra tą walkę!
~Artur Mikołajczyk "VanGoorsky"
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Cześć!
Jakiś czas temu wpadłem na pomysł przejścia całej Polski na piechotę i zrobienia z tego serii internetowych filmików. Czeka mnie około 700km rozłożone na blisko 3 tygodnie. Mimo iż w social mediach nie obserwuje mnie dużo osób to uznałem, że takie wyzwanie może przyciągnąć trochę uwagi, a to warto wykorzystać w słusznym celu. Szukając tego celu trafiłem na zbiórkę Adasia - trzynastoletniego wojownika chorego na DMD, którego historia jak i działania rodziców bardzo mnie wzruszyły.
Wierzę, że z naszym wspólnym zaangażowaniem Adaś sam kiedyś będzie mógł wyruszyć na taką wyprawę. Teraz jednak najważniejsze to nie zmarnować szansy na leczenie, którą ma i jak najszybciej uzbierać potrzebne środki, aby mógł je zacząć. Każda złotówka to wielka pomoc, a każdy dzień jest na wagę złota.
Lecimy z tym, Adaś wygra tą walkę!
~Artur Mikołajczyk "VanGoorsky"
Wpłaty
- Beata T50 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
Trzymam kciuki Adaś
- Wpłata anonimowa20 zł
- Magda100 zł
- Katarzyna Wenecka50 zł
- Aga90 zł
💚💚💚