#polskiemarkidlasluzbyzdrowia

Zuzanna Wachowiak
organizator skarbonki

Zuzanna Wachowiak

Kochani!
6 kwietnia My, polskie marki ruszamy z akcją #polskiemarkidlasluzbyzdrowia, efektem której będzie zbiórka środków na tym portalu właśnie dla polskiej służby zdrowia. Wspólnymi siłami udało się zgromadzić w tym celu wiele wspaniałych polskich marek z modowego, ale nie tylko, „podwórka”.


Naszym celem jest dołączenie do ogólnopolskiej akcji zbierania środków na niezbędne wyposażenia powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Chcemy w ten sposób pomoc tym, którzy w ostatnich tygodniach nie zważając na swoje zdrowie, a kierując się dobrem wyższym nam tę pomoc codziennie niosą.


Akcja polega na tym, że każda partnerska marka, biorąca udział w akcji (codziennie inna) przeznacza z konkretnego produktu/kategorii uznaną przez siebie ilość egzemplarzy, którą sprzeda po promocyjnej cenie, a całkowita kwota zostanie przez kupującego przelana do tej właśnie, utworzonej na potrzeby akcji #polskiemarkidlasluzbyzdrowia skarbonki.


W tej wspólnej zbiórce uczestniczy ponad 20 wspaniałych polskich brandów (szczegóły na profilach @instagramowych każdej z marek):
BIZUU, LeBRAND, L37 , RISK made in Warsaw, bynamesakke, Berries&Co., KOPISZKA, Femi Stories, La Millou, Bodymaps, POZERKI, PETITE MAISON, Le Désir, Lidia Kalita, d'Alchemy, ZAQUAD, ANIA KRUK, Le Collet, PATRIZIA ARYTON, Just Paul, BOHO Swing, M061, La Mania, Lui store, Glamoursy, nununu, DADA PARADISO GROUP, Taranko , unit4men , Magda Matyja , MMC, TATUUM, SERIOUSLY,  SSGGirls, UMIAR, BIEL , YOSOY, harpertheatelier


Ale ponieważ jest to akcja łańcuszkowa PODAJ DALEJ wierzymy, że również i Wy zechcecie razem z nami nieść pomoc, bo tak naprawdę WSZYSCY MOŻEMY POMÓC! 
Dziękujemy Wam za wsparcie <3

Wsparli

249 zł

my_us_of_whatever

Seriously #polskiemarkidlasluzbyzdrowia
X zł

Greta

249 zł

Anonimowy Pomagacz

kate_wind_air #polskiemarkidlasluzbyzdrowia
150 zł

Pat

Kosmetyki creamy
300 zł

Funfetti

300 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
166%
83 249,50 zł Wsparły 352 osoby CEL: 50 000 ZŁ