POMAGAMY KAROLINIE STANĄĆ NA NOGI

Sylwia Michałowska
organizator skarbonki

Karolina to nasza przyjaciółka. Organizujemy zbiórkę pieniędzy poprzez fundację SIEPOMAGA by dać jej szansę na nowe życie.

A dziś do skarbonki prosimy Ciebie  o wpłaty chociaż po dwa , czy pięć złotych codziennie, albo tyle ile Tobie nie szkoda jednorazowo.

Pamiętaj, że Karolina w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznała wielopoziomowego złamania kręgosłupa i w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Po wybudzeniu ze śpiączki  okazało się, że jest sparaliżowana! MY JESTEŚMY SPRAWNI. Przejdźmy przez to razem z nią. 

Karolina miała pasje i marzenia. Zawsze była aktywną, samodzielną kobietą. Ostatnie 4 miesięce spędziła w szpitalu gdzie uczyła się poruszać na wózku inwalidzkim i samodzielnie funkcjonować. Uczyła się również pokonywać bariery architektoniczne, ćwiczyła chodzenie w ortezach. Zrobiła już duże postępy. Stara się wykorzystywać każdą daną jej szansę i daje z siebie wszystko.

Aby możliwe były kolejne postępy i dalsza walka o sprawność, konieczna jest kontynuacja rehabilitacji, której koszt wynosi 260.000 złotych, a to tylko kropla w morzu potrzeb. Każdy grosz jest potrzebny Karolinie, ponieważ ta kwota przerasta możliwości jej i jej rodziny. Teraz ona sama potrzebuje pomocy i jest to dla niej coś nowego, ponieważ to ona zawsze była, i jest nadal, osobą, która służy innym pomocą.

Wsparli

10 zł

Alicja

2 zł

Anonimowy Pomagacz

Naklejka do auta
2 zł

Anonimowy Pomagacz

Naklejka
5 zł

Anonimowy Pomagacz

500 zł

dorota

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Sylwia Michałowska
Karolina Bronowicz, 33 lata
Pomóż mi odzyskać dawne życie...
4%
4 515,81 zł Wsparło 91 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj