POMAGAMY KAROLINIE STANĄĆ NA NOGI

Sylwia Michałowska
organizator skarbonki

Karolina to nasza przyjaciółka. Organizujemy zbiórkę pieniędzy poprzez fundację SIEPOMAGA by dać jej szansę na nowe życie.

A dziś do skarbonki prosimy Ciebie  o wpłaty chociaż po dwa , czy pięć złotych codziennie, albo tyle ile Tobie nie szkoda jednorazowo.

Pamiętaj, że Karolina w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznała wielopoziomowego złamania kręgosłupa i w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Po wybudzeniu ze śpiączki  okazało się, że jest sparaliżowana! MY JESTEŚMY SPRAWNI. Przejdźmy przez to razem z nią. 

Karolina miała pasje i marzenia. Zawsze była aktywną, samodzielną kobietą. Ostatnie 4 miesięce spędziła w szpitalu gdzie uczyła się poruszać na wózku inwalidzkim i samodzielnie funkcjonować. Uczyła się również pokonywać bariery architektoniczne, ćwiczyła chodzenie w ortezach. Zrobiła już duże postępy. Stara się wykorzystywać każdą daną jej szansę i daje z siebie wszystko.

Aby możliwe były kolejne postępy i dalsza walka o sprawność, konieczna jest kontynuacja rehabilitacji, której koszt wynosi 260.000 złotych, a to tylko kropla w morzu potrzeb. Każdy grosz jest potrzebny Karolinie, ponieważ ta kwota przerasta możliwości jej i jej rodziny. Teraz ona sama potrzebuje pomocy i jest to dla niej coś nowego, ponieważ to ona zawsze była, i jest nadal, osobą, która służy innym pomocą.

Wsparli

5 zł

Justyna R.

Mikołajki
10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Justyna Dziubińska

Mikołajki
10 zł

Emil Najman

20 zł

Kasia Tymińska

10 zł

Michał Grzebisz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Sylwia Michałowska
Karolina Bronowicz, 33 lata
Pomóż mi odzyskać dawne życie...
16%
8 250 zł Wsparło 214 osób CEL: 50 000 ZŁ
Wesprzyj