Zbieramy Dla Malutkiego Frania

tomaszmickiewicz
organizator skarbonki

Witajcie.

Kilak tygodniu temu zapoznalem sie z historia malego Frania Blacha. Chlopiec pochodzi ze Skarzyska i choruje na neuroblastome IV stopien kliniczny. Postanowilem pomoc jego rodzicom w zbieraniu funduszy 

Obecnie chlopiec przechodzi radioterapie (ktora jest jednym z etapow leczenia tej choroby) i po jej zakonczeniu powinien udac sie do Niemiec na terapie przeciwcialami ANTY GD2, ale terapia nie jest refundowana z ramienia NFZ. Koszt to 140 000 Euro. Cala kwota musi zostac uzbierana do konca stycznia 2014 roku.

Neuroblastoma jest jednym z najmniej znanych lekarzom i najgroźniejszych nowotworów dziecięcych. Znienawidzone przez wszystkich statystyki szacują przeżywalność dzieci na poziomie kilkunastu procent. Protokoły polskich szpitali cały czas zawierają zbyt mało sposobów walki z tym nowotworem. Niejednokrotnie już pozornie udało się wygrać walkę. Niestety, pozostaje jeszcze problem tzw. choroby resztkowej (ktora wlasnie zwalczana jest podczas terapii przeciwcialami ANTY GD2. To oznacza, że w zakamarkach organizmu dziecka czają zamaskowane komórki nowotworowe. Z doświadczeń lekarzy wiadomo, że prawie na pewno uderzą kolejny raz. Wtedy walka zaczyna się od nowa a organizm dziecka, który nie ma już siły, przegrywa.

Rodzina zbiera pieniadze poprzez fundacje "Sie Pomaga" do ktorej to zbiorki ja sie przylaczylem i prosze wszystkich ktorzy to czytaja o minimalne chociaby wsparcie; na 11 stycznia wciaz potrzeba ok, 250 000 PLN.

Historie Frania mozna przeczytac tutaj: http://goo.gl/3bCJE0

Dziekuje za pomoc.

Tomek Mickiewicz

Wsparli

25 zł

Anonimowy Pomagacz

licytacja nr 310
X zł

molek

wracaj do zdrowia maly!
130 zł

Anonimowy Pomagacz

Franku dasz radę! <3 Licytacja która się jeszcze nie skończyła więc nie wiem jaki ma numer
135 zł

martyna2020

licytacja 559 naszyjnik
200 zł

Anonimowy Pomagacz

licytacja nr.349
10 zł

Anonimowy Pomagacz

numer licytacji 224

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
105%
1 055 zł Wsparło 12 osób CEL: 1 000 ZŁ