Mamo! Tato! kliknij na to! - pomóżmy Mai teraz!!

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

Gdy inne dzieci radośnie jeżdżą na wrotkach, Maja przygląda się im ze smutkiem. Od trzech lat słabnie - w jej ciałku zanika czucie, wiotczeją mięśnie. Patrzy na swoje nóżki, kiedyś sprawniejsze, dziś częściowo unieruchomione przez sięgające do kolan ortezy.

Marzy o tym, by tańczyć, by poczuć na policzkach mroźne powietrze, podczas jazdy na łyżwach. Niestety - nie może. Maja przyszła na świat z wadą rozwojową kręgosłupa, która każdego dnia usiłuje odebrać jej siły.

Na co czekasz? zrób to! Wesprzyj Maję ❤

 Maja urodziła się jako wcześniak w 2011 roku z rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo-rdzeniową. Dziewczynka cierpi na niedowład kończyn dolnych, problemy z pęcherzem, szpotawość stóp i wiele innych dolegliwości. Majeczka przeszła trzy skomplikowane operacje kręgosłupa. Musi być stale rehabilitowana, co na szczęście przynosi znaczne postępy. Dziewczynka nosi ortezy, w jej małym ciałku zanika czucie, wiotczeją mięśnie.Maja marzy o tym, by jak inne dzieci móc tańczyć, latem biegać po łące, zimą wirować pośród płatków śniegu, poczuć na policzkach mroźne powietrze, podczas jazdy na łyżwach. Od grudnia 2014 r. jest leczona w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Aschau (Niemcy), gdzie musi przejść kosztowną operację. Dziewczynkę wychowuje mama, kobieta nie jest w stanie sama zebrać tak ogromnych środków na leczenie, które przybliży córkę do sprawności i samodzielności. Pomóżmy - dajmy im szansę na "lepsze jutro".

 

Mamo! Tato! kliknij na to! - pomóżmy Mai teraz!!

➡  Nawet jedna złotówka, może zdziałać cuda:

wplac

Dzisiaj bardzo potrzebuję Twojego wsparcia.

 

 

➡  Nominuj do pomocy Mai 5 kolejnych osób na swoim portalu spolecznościowym!!!

udostepnij PODAJ DALEJ

(Facebook, Twitter)

 

 

➡ Wyślij SMS pod numer 72365 o treści S6026 koszt 2.46 zł (brutto)

 

Wszyscy wielokrotnie udowodniliśmy, że gdy chodzi o ratowanie życia i zdrowia pieniądze nie mogą być przeszkodą !!! Razem naprawdę mamy olbrzymią moc, wspólnymi siłami możemy dokonać niemożliwego i sprawić, by Maja miała szansę na bycie normalnym, a nie "innym", "gorszym" dzieckiem. Proszę pomóżcie, dajcie mojej małej córeczce tą szansę. Bądźcie naszymi Aniołami i pomóżcie nam wyjechać na leczenie do Niemiec.

 

 

Wsparli

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Ewa

25 zł

:)

25 zł

Monika

Powodzenia Majeczko! Dużo zdrówka dla Ciebie i Mamy :*
30 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Agata Monycz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,25%
125 zł Wsparło 7 osób CEL: 50 000 ZŁ