Gramy dla WOŚP

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Siema wszyscy!
Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)
Serduszko dla Was! <3 Enjoy! :)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową kampanię:
Siema wszyscy!
Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)
Serduszko dla Was! <3 Enjoy! :)
Wpłaty
- Wpłata anonimowa10 zł
- Zenek45 zł
:)
- Wpłata anonimowa50 zł
:))
- Wpłata anonimowa500 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Arleta10 zł
