Skarbonka zakończona
Skarbonka

Gramy dla WOŚP

Avatar organizatora
Organizator:Patrycja Firlej

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Siema wszyscy!

Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)

 Serduszko dla Was! <3  Enjoy! :) 

 

915 złWsparło 8 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na docelową kampanię:

Siema wszyscy!

Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)

 Serduszko dla Was! <3  Enjoy! :) 

 

Wpłaty

Sortuj według