Pomagaj od kuchni!

Fundacja "Zdążyć z Miłością"
organizator skarbonki

Justyna Śmidecka

DZIELMY SIĘ TYM, CO MAMY

Życie różnie się układa. Trudnych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jednak każdy może znaleźć się w potrzebie.

Na szczęście są takie miejsca, które oferują wsparcie, zrozumienie i akceptację. Ludzie tu nie skreślają nikogo, tylko pomagają stanąć na nogi. Nie oceniają, lecz z empatią słuchają i służą radą. Zapewniają dach nad głową, dają wsparcie materialne, psychologiczne, a nawet prawne.

Kobiety w ciąży odrzucone przez najbliższych, mamy ze swoimi maluszkami, będące nierzadko ofiarami przemocy lub też inni samotni opiekunowie z dziećmi – to z myślą o nich działają w Polsce DOMY SAMOTNEJ MATKI.

Mimo dotacji, wsparcia osób indywidualnych i firm oraz funduszy ze zbiórek publicznych – pieniędzy na funkcjonowanie tych placówek jest zbyt mało w stosunku do ich potrzeb. Brakuje środków na remonty, artykuły higieniczne dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych rzeczy.

Właśnie dlatego musimy działać!

WSPÓLNIE MAMY WIĘKSZĄ MOC. Liczy się każda, nawet niewielka kwota, którą wirtualnie wrzucisz do tej skarbonki*. Otwórz serce i pamiętaj, że dobro wraca. W przypadku pomocy mamom z dziećmi, wraca… podwójnie :) !

*Listę domów samotnej matki, którym przekażemy zebraną kwotę, znajdziesz na www.pomagaszodkuchni.pl

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Krysia

50 zł

Ola z Nutricii

Super akcja! Osiągniemy cel na pewno :))
10 zł

DANONER :)

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
2%
1 010 zł Wsparły 23 osoby CEL: 50 000 ZŁ