Pomoc dla Kubusia - Konkurs

Dominika Paradowska
organizator skarbonki

Moi Kochani! 

Zbieramy dla Kubusia! <3 

 AKCJA dla Kubusia !!!!!
Zawsze staram się pomagać na tyle ile mogę ale teraz potrzebuję do pomocy również Was. Ta zbiórka jest dla mnie szczególnie ważna, dlatego BARDZO WAS PROSZĘ, okażcie serce. ❤️
Krótko i na temat:
wpłacacie (DOWOLNĄ) kwotę, nie jest to dla mnie ważne kto ile wpłaci, liczy się każda złotówka! (podczas wpłacania można wybrać opcję „ukryj kwotę” nie ma to dla mnie znaczenia )
Jedyne o co proszę aby w polu gdzie można wpisać swoje imię i nazwisko by to uczynić lub podać swój adres e-mail, ponieważ i tu UWAGA(!!!) z pośród wszystkich osób, które wpłacą pieniążki na akcję wylosuję jedną osobę i zaproszę do siebie na darmowy zabieg przedłużania rzęs wybraną przez siebie metodą. W akcji mogą wziąć udział moje stałe klientki, wtedy DWA uzupełnienia u mnie mają również darmowe !! Ponieważ pieniążki trafiają bezpośrednio na konto fundacji siepomaga nie będę w stanie zweryfikować wpłat, dlatego proszę o podpisanie się abym nikogo nie pominęła w losowaniu! Także kochane wpłacając nawet tylko lub aż 10zł możecie wygrać usługę nawet za 250zł kuszące prawda? 
Akcja trwa do końca lutego! Serdecznie zapraszam do wsparcia akcji! I proszę o udostępnianie!
Liczę na Was, buziaki!!

Wyniki losowania odbędą się 1.03.2018r. na moim fan page na facebooku https://m.facebook.com/StylizacjaRzesDominikaParad owska

Ps. Tylko wpłaty przez utworzoną przeze mnie skarbonkę będą brały udział w losowaniu, bo tylko tam mogę zweryfikować kto wpłacił w ramach konkursu.
Ps2. Panowie również mogą wpłacać, wtedy ewentualną wygraną przeznaczają dla wybranej przez siebie osoby.

więcej informacji pod linkiem https://www.siepomaga.pl/ratujemy-kubusia 

Wsparli

10 zł

Ziętkowiak Emilia

20 zł

Hanna Kotas

X zł

Sandra Jagielska

X zł

Paula

X zł

Daria Klafczyńska

X zł

Ann

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
81%
810 zł Wsparły 33 osoby CEL: 1 000 ZŁ