Heroiczna walka każdego dnia - pomóżmy Mateuszkowi wrócić do zdrowia!

Mateusz Mielewczyk

Heroiczna walka każdego dnia - pomóżmy Mateuszkowi wrócić do zdrowia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0256263
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, badania dojazdy do specjalistów, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Mateusz Mielewczyk, 11 lat
Kalisz, wielkopolskie
Przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, skolioza
Rozpoczęcie: 15 Lutego 2023
Zakończenie: 19 Maja 2024

Opis zbiórki

Przychodzę do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla synka. Właściwie pomoc dla niego, odmieni życie całej mojej rodziny... 
To jest ten moment, w którym już sobie sami naprawdę nie poradzimy... Jestem mamą trójki dzieci, a grunt wali nam się pod nogami... 

Mateusz walczy z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, skoliozą. Mamy wizyty prywatne, praktycznie co tydzień, każde w innym mieście, rozrzucone po całej Polsce... 

Mało tego na jednej z wizyty dowiedzieliśmy się, że syn będzie miał kolejne, poważne operacje. Endoproteza biodra, wstawianie blach w nogi i prostowanie przykurczów... Wszystko liczone w tysiącach. 

Mateusz Mielewczyk

Kamienie na nerkach, psujące się zęby, skolioza, problemy z kręgosłupem, komplikacje, pogarszający się stan i kolejne wyceny... Zaczęło to spadać na nas jak lawina nie do zatrzymania. 

Rok temu wydaliśmy wszystkie odłożone pieniądze, wszystko na sprzęt dla Mateuszka. Niestety, teraz gdy tak poważnie choruje, sprzęt zdaje się na nic... Musi jak najszybciej wyzdrowieć i wrócić do rehabilitacji! 

Rehabilitacja, leki, pampersy, to konieczne rzeczy, których nie może zabraknąć nam na co dzień. Niestety, są w tej chwili ogromnym, przekraczającym budżet wydatkiem! A gdzie życie, jedzenie, utrzymanie domu?

Ja w obecnej sytuacji nie proszę, ja już błagam o wsparcie! Chciałabym zapewnić dzieciom godne życie, a Mateuszkowi zdrowie i lepszą przyszłość... Tak wiele nam jeszcze brakuje! 

Nie chcę się poddać, błagam, pomóż nam!

Mama Agata

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0256263
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki