Pomorze Biega i Pomaga Michałkowi!

Zbiórka na cel: Dwa turnusy rehabilitacyjne
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 450 osób
17 419,83 zł (131%)

Michał Socha, 4 lata

Gdańsk, pomorskie

nieuleczalna, bardzo rzadka miopatia nitkowata

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2018
Zakończenie: 20 Listopada 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Rezultat zbiórki

Razem możemy wszystko!

Już po raz drugi udowodniliście to wspierając zbiórkę na rehabilitację naszego synka Michałka! 

Z kolei nam rodzicom dodaliście otuchy i wiary w to, że nie jesteśmy sami, że są wkoło nas ludzie dobrego serca, ludzie, którzy pomagają i robią to bezinteresownie. To ogromna radość otrzymać od Was takie wsparcie, to ogromna radość, że dzięki Wam Michaś ma zapewnioną specjalistyczną i wszechstronną rehabilitację, czyli to, czego najbardziej potrzebuje.

Dzięki turnusom rehabilitacyjnym Michałek bardzo się wzmacnia i wspaniale rozwija, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie, emocjonalnie, poznawczo. Jego choroba stawia przed nim ogromne ograniczenia, jednak on pomimo wszystko się nie poddaje i robi wszystko, aby te bariery przełamywać. Nic nie przychodzi mu łatwo, każda umiejętność jest miesiącami wypracowywana, każda umiejętność jest okupiona ogromnym wysiłkiem. Dlatego cieszy nas każdy, nawet najmniejszy postęp. Wierzymy, że dzięki konsekwencji i woli walki kiedyś Michaś samodzielnie stanie na nogi i zrobi swój pierwszy kroczek. Każdego dnia dąży do tego ciężką i konsekwentną pracą, a jego postępy są dowodem na to, że ten cały wysiłek ma sens. I Wasza pomoc również ma sens. BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

Przed Michałkiem kolejne turnusy, kolejne doświadczenia i kolejne wyzwania. Mamy nadzieję, że wróci z nich z nowymi umiejętnościami, dzięki którym zrobi kolejny krok do większej samodzielności!

Michał Socha

Ładuję...

960 zł

Radio Gdańsk

2 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 450 osób
17 419,83 zł (131%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość