Chce mu pomoc ale potrzebuje Waszej pomoc ❣

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Cześć!
27.03.2021 zaczełam pracę na oddziale na którym pierwszy raz zobaczyłam Artura, był to moj pierwszy kontakt z osobą której pękł tętniak... Nie wierzyłam że on kiedyś z tak poważnego stanu w jakim był można się wzbudzić, nazywalismy takie osoby spioszkami i sądziłam że on będzie tak spał juz na wieki , po jakimś czasie Artur zaczął się wybudzać , najpierw majaczyć wodzić wzrokiem a później ku mojemu zaskoczeniu rozmawiać swiadomie! Dla mnie to był cud, chłopak który kilka miesięcy temu z rurką w gardle spał dziś sie do mnie odezwał. Ten moment mimo innych pacjentów którzy pomału również wracali do świadomości utkwił mi w pamięci. Artur"wyszedł" z miejsca w którym go poznałam ale dalej mam z nim kontakt i bardzo chce mu pomoc ale sama nie dam rady .. Będę Wam mega wdzieczna za kazdą złotowke którą uda mi sie zebrać dla Artura
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Cześć!
27.03.2021 zaczełam pracę na oddziale na którym pierwszy raz zobaczyłam Artura, był to moj pierwszy kontakt z osobą której pękł tętniak... Nie wierzyłam że on kiedyś z tak poważnego stanu w jakim był można się wzbudzić, nazywalismy takie osoby spioszkami i sądziłam że on będzie tak spał juz na wieki , po jakimś czasie Artur zaczął się wybudzać , najpierw majaczyć wodzić wzrokiem a później ku mojemu zaskoczeniu rozmawiać swiadomie! Dla mnie to był cud, chłopak który kilka miesięcy temu z rurką w gardle spał dziś sie do mnie odezwał. Ten moment mimo innych pacjentów którzy pomału również wracali do świadomości utkwił mi w pamięci. Artur"wyszedł" z miejsca w którym go poznałam ale dalej mam z nim kontakt i bardzo chce mu pomoc ale sama nie dam rady .. Będę Wam mega wdzieczna za kazdą złotowke którą uda mi sie zebrać dla Artura
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
Razem damy radę 😊