Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.

Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.

Skarbonka

Chce mu pomoc ale potrzebuje Waszej pomoc ❣

Avatar organizatora
Organizator:Katarzyna

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Cześć! 

27.03.2021 zaczełam pracę na oddziale na którym pierwszy raz zobaczyłam Artura, był to moj pierwszy kontakt z osobą której pękł tętniak... Nie wierzyłam że on kiedyś  z tak poważnego stanu w jakim był można się wzbudzić, nazywalismy takie osoby spioszkami i sądziłam że on będzie tak spał juz na wieki , po jakimś czasie Artur zaczął się wybudzać , najpierw majaczyć wodzić wzrokiem  a później ku mojemu zaskoczeniu rozmawiać swiadomie! Dla mnie to był cud, chłopak który kilka miesięcy temu z rurką w gardle spał dziś sie do mnie odezwał. Ten moment mimo innych pacjentów którzy pomału również wracali do świadomości utkwił mi w pamięci. Artur"wyszedł" z miejsca w którym go poznałam ale dalej mam z nim kontakt i bardzo chce mu pomoc ale sama nie dam rady .. Będę Wam mega wdzieczna za kazdą złotowke którą uda mi sie zebrać dla Artura 

20 złCEL: 1000 zł
Wsparła jedna osoba

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

Cześć! 

27.03.2021 zaczełam pracę na oddziale na którym pierwszy raz zobaczyłam Artura, był to moj pierwszy kontakt z osobą której pękł tętniak... Nie wierzyłam że on kiedyś  z tak poważnego stanu w jakim był można się wzbudzić, nazywalismy takie osoby spioszkami i sądziłam że on będzie tak spał juz na wieki , po jakimś czasie Artur zaczął się wybudzać , najpierw majaczyć wodzić wzrokiem  a później ku mojemu zaskoczeniu rozmawiać swiadomie! Dla mnie to był cud, chłopak który kilka miesięcy temu z rurką w gardle spał dziś sie do mnie odezwał. Ten moment mimo innych pacjentów którzy pomału również wracali do świadomości utkwił mi w pamięci. Artur"wyszedł" z miejsca w którym go poznałam ale dalej mam z nim kontakt i bardzo chce mu pomoc ale sama nie dam rady .. Będę Wam mega wdzieczna za kazdą złotowke którą uda mi sie zebrać dla Artura 

Wpłaty

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł

    Razem damy radę 😊