Fundacja Pomóż Im na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Domowe Hospicjum

3 Stałych Pomagaczy
Mawgan
1 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Sochonie, podlaskie

Pomagamy dzieciom, dla których liczy się każdy dzień...

Hospicjum, co może dziwić, to miejsce pełne życia. Do domów naszych dzieci zanosimy oprócz specjalistycznej opieki - ciepło, troskę i nadzieję. Może się wydawać, że hospicjum to śmierć i smutek, ale uśmiechy naszych podopiecznych potwierdzają, że jest inaczej.


Opiekujemy się małymi pacjentami i ich rodzinami w najtrudniejszym, ale też najważniejszym okresie ich życia. Nikt nie wie, jak dużo czasu im zostało, więc ten, który mają, doceniamy bardziej, niż ktokolwiek. 


Hospicjum domowe to miejsce szczególne. Nie ma tu bowiem osobnego ośrodka, w którym znajdują się nasi podopieczni. Pozostają oni w swoich rodzinnych domach, otoczeni miłością i troską najbliższych. Tu czują się bezpiecznie i pewnie, a my przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę towarzyszymy im zmaganiu się z trudami choroby. Zapewniamy dzieciom opiekę lekarską, pielęgniarską, rehabilitację, a ich rodzicom wsparcie psychologiczne i socjalne. Od ponad 30 lat wspieramy także dzieci leczone onkologicznie i ozdrowieńców.

Pomóż na pomagać:) Wspólnie możemy sprawić, że życie  nieuleczlanie chorych dzieci będzie pełne dobrych chwil i momentów bez bólu i cierpienia.

Poznaj nas bliżej --> pomozim.org.pl

3 Stałych Pomagaczy
Mawgan
1 zł miesięcznie