Skarbonka

Pomóżmy Hubertowi w wiarę w lepsze jutro.

Avatar organizatora
Organizator:Kama

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Zdjęcie główne wgrane przez użytkownika

Kama

Hubert wreszcie się choć trochę  uśmiecha, kochani proszę Was o wsparcie zbiórki choćby najmniejszą kwotą, wyzwanie dla moich bliskich ,dalekich znajomych i być może dla tych których jestem na drodze poznawania się.  Im większa  ilość tym większa moc w zebraniu drobnymi kwotami takimi jak np 10zł lub 20zł . Moje wyzwanie polega na tych właśnie drobnych krokach gdyby choć 100 osób z pośród moich znajomych zechciało wpłacić wyżej wymienione drobne kwoty to juz jest nie drobny a ogromny krok. Wiem, że  wielu z Was pewno myśli sobie nie znamy chłopaka,  i wiecie co ja osobiście też  nie, ale wiem jak ciężką drogę musi on przejść by choć w drobnym stopniu odzyskać normalność funkcjonowania. Sama jestem matką  i nigdy nie chciałbym przechodzić takiej tragedi, nikt by nie chciał, ale uwierzcie dla tego chłopaka każda najdrobniejsza wpłata motywuje i buduje go od środka do dalszej ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim i tych wytrwałych którzy doczytali do końca. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych i nie znajomych .

350 zł
Wsparło 10 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

Kama

Hubert wreszcie się choć trochę  uśmiecha, kochani proszę Was o wsparcie zbiórki choćby najmniejszą kwotą, wyzwanie dla moich bliskich ,dalekich znajomych i być może dla tych których jestem na drodze poznawania się.  Im większa  ilość tym większa moc w zebraniu drobnymi kwotami takimi jak np 10zł lub 20zł . Moje wyzwanie polega na tych właśnie drobnych krokach gdyby choć 100 osób z pośród moich znajomych zechciało wpłacić wyżej wymienione drobne kwoty to juz jest nie drobny a ogromny krok. Wiem, że  wielu z Was pewno myśli sobie nie znamy chłopaka,  i wiecie co ja osobiście też  nie, ale wiem jak ciężką drogę musi on przejść by choć w drobnym stopniu odzyskać normalność funkcjonowania. Sama jestem matką  i nigdy nie chciałbym przechodzić takiej tragedi, nikt by nie chciał, ale uwierzcie dla tego chłopaka każda najdrobniejsza wpłata motywuje i buduje go od środka do dalszej ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim i tych wytrwałych którzy doczytali do końca. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych i nie znajomych .

Wpłaty

Sortuj według
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    X zł
  • A.T.R
    A.T.R
    Udostępnij
    50 zł

    Mała cegiełka

  • Janda
    Janda
    Udostępnij
    100 zł

    Za wszystkie kanapki w szkole

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł

    Będzie dobrze Herbi❤️

  • Bartek
    Bartek
    Udostępnij
    15 zł
  • Mirek
    Mirek
    Udostępnij
    100 zł