Pomóżmy Hubertowi w wiarę w lepsze jutro.

Hubert wreszcie się choć trochę uśmiecha, kochani proszę Was o wsparcie zbiórki choćby najmniejszą kwotą, wyzwanie dla moich bliskich ,dalekich znajomych i być może dla tych których jestem na drodze poznawania się. Im większa ilość tym większa moc w zebraniu drobnymi kwotami takimi jak np 10zł lub 20zł . Moje wyzwanie polega na tych właśnie drobnych krokach gdyby choć 100 osób z pośród moich znajomych zechciało wpłacić wyżej wymienione drobne kwoty to juz jest nie drobny a ogromny krok. Wiem, że wielu z Was pewno myśli sobie nie znamy chłopaka, i wiecie co ja osobiście też nie, ale wiem jak ciężką drogę musi on przejść by choć w drobnym stopniu odzyskać normalność funkcjonowania. Sama jestem matką i nigdy nie chciałbym przechodzić takiej tragedi, nikt by nie chciał, ale uwierzcie dla tego chłopaka każda najdrobniejsza wpłata motywuje i buduje go od środka do dalszej ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim i tych wytrwałych którzy doczytali do końca. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych i nie znajomych .
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:

Hubert wreszcie się choć trochę uśmiecha, kochani proszę Was o wsparcie zbiórki choćby najmniejszą kwotą, wyzwanie dla moich bliskich ,dalekich znajomych i być może dla tych których jestem na drodze poznawania się. Im większa ilość tym większa moc w zebraniu drobnymi kwotami takimi jak np 10zł lub 20zł . Moje wyzwanie polega na tych właśnie drobnych krokach gdyby choć 100 osób z pośród moich znajomych zechciało wpłacić wyżej wymienione drobne kwoty to juz jest nie drobny a ogromny krok. Wiem, że wielu z Was pewno myśli sobie nie znamy chłopaka, i wiecie co ja osobiście też nie, ale wiem jak ciężką drogę musi on przejść by choć w drobnym stopniu odzyskać normalność funkcjonowania. Sama jestem matką i nigdy nie chciałbym przechodzić takiej tragedi, nikt by nie chciał, ale uwierzcie dla tego chłopaka każda najdrobniejsza wpłata motywuje i buduje go od środka do dalszej ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim i tych wytrwałych którzy doczytali do końca. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych i nie znajomych .
Wpłaty
- Wpłata anonimowaX zł
- A.T.R50 zł
Mała cegiełka
- Janda100 zł
Za wszystkie kanapki w szkole
- Wpłata anonimowa20 zł
Będzie dobrze Herbi❤️
- Bartek15 zł
- Mirek100 zł
