Pomóżmy Ukrainie Razem

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Opowiemy wkrótce o nas i naszym stowarzyszeniu:


Już prawie dwa miesiąca pomagamy prywatnie, włożyliśmy cały nasz czas i serce, żeby móc pomóc żołnierzom, którzy bronią Ukrainę i cały świat przed reżimem Putina, oraz osobom cywilnym, naszym ukraińskim dzieciom, siostrom i braciom, rodzicom, dziadkom, biednym zwierzętom, wszystkim, kto zostaje na terytorium Ukrainy, za koszt własny oraz dzięki naszym wspaniałym darczyńcom! Z Waszą pomocom mniej niż za dwa miesiąca udało się bezpiecznie dostarczyć już ponad dziesięć dużych transportów, załadowanych pod sufit takimi rzeczami jak karimaty, kamizelki taktyczne, buty wojskowe, mundury, latarki, krótkofalówki, śpiwory, bielizna, apteczki pierwszej pomocy, niezbędne leki, opatrunki, jedzenie długoterminowe, woda, środki higieniczne, pieluchy, wózki inwalidzkie, ubrania.... i dużo dużo więcej. Otrzymujemy prośby o pomoc bezpośrednio od tych, kto jej potrzebuję... Do nas zgłaszają się chłopaki z frontu, zwykli ludzie, potrzebujące pomocy, szpitale wojskowe, sierotincy, Urzędy dużych miast i miasteczek... Oni nas potrzebują!!! Razem z Wami już udało się pomóc bardzo dużej ilości osób! Razem My Siła! 
Zaczęliśmy od siatek maskujacych i zbierania darów w mieszkaniu na czwartym piętrze, teraz mamy dwa magazyny, w jednym, z których jesteśmy w stanie rozładowywać i załadowywać ciężarówki, przyjmujemy dary z zagranicy, mamy własne logo, oficjalny rachunek i organizację charytatywną. Co głównie, poznaliśmy niesamowitych ludzi o wielkim sercu z różnych kątów świata. Dzięki, że jesteście z nami, za Wasz optymizm, za Wasze wsparcie i szczerość! Dobrze mówią, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!
Cały czas działamy z myślą o tym, żeby móc pomagać jeszcze na większą skalę.

Będziemy bardzo wdzięczni jak za dary dla żołnierzy i cywilów w Ukrainie, tak i wsparcie finansowe na zakup niezbędnych rzeczy. Z Waszą pomocom przybliżamy wygraną Ukrainy, razem nam uda się uratować nie jedno życie!!!